Przeformułowanie w biznesie. Jak mapa zmienia krajobraz. – Portal PR - 24PR
Przeformułowanie w biznesie. Jak mapa zmienia krajobraz.

11.01.2012 Kategoria: Ksiązki. Autor: admin

W 1983 roku Richard Normann opublikował pierwszą na świecie książkę prezentującą zintegrowaną strukturę zarządzania firmą usługową. W niniejszej książce przedstawia natomiast nowe podejście, oryginalny sposób myślenia o firmie i kreowania innej, lepszej przyszłości. W tej niezwykle wartościowej książce pokazuje, że firmy przygotowane na przemyślenie swojej strategii prowadzenia interesów, są w stanie w przyszłości osiągnąć wysoką konkurencyjność.

PRZEFORMUŁOWANIE W BIZNESIE Jak mapa zmienia krajobraz. Reframing Business
Richard Normann
ISBN 978-83-7489-354-1, B5, op. miękka, 320 s.
89,90 zł

Książka prezentuje nowy model biznesu, nowatorskie podejście do strategii myślenia w budowaniu organizacji oraz mnóstwo rzeczywistych przykładów ułatwiających czytelnikowi zorientowania się w prezentowanej tematyce.

Dzięki lekturze tej wartościowej książki czytelnik dowie się:
• jak przekształcić potencjalne koncepcje i plany w konkretne, realne działania i czyny;
• w jaki sposób zmienić i wdrożyć nowatorskie rozwiązania w zarządzaniu firmą;
• jak, wymyślone i opracowane przez samego autora, rozwiązania sprawdziły się już w praktyce wielu znanych i cenionych firm;
• jak sprawnie przejście z etapu chaosu na konstruktywny model zarządzania organizacją.
Książka została nominowana do Igor Ansoff Strategic Management Award 2002.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.