Tablety ASUSa nagrodzone na CES 2012 – Portal PR - 24PR
Tablety ASUSa nagrodzone na CES 2012

10.01.2012 Kategoria: Technologie. Autor: admin

ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201 oraz ASUS Padfone zostały wyróżnione przez jury trwających obecnie w Las Vegas targów CES 2012. Transformer Prime został doceniony za innowacyjność w dziedzinie projektowania i inżynierii w kategorii Osobistych Urządzeń Elektronicznych, a Padfone otrzymał prestiżową nagrodę Best of Innovations w kategorii Telefonicznych Zestawów Bezprzewodowych.

W skład jury targów elektroniki użytkowej CES 2012 wchodzą związani z branżą niezależni projektanci, inżynierowie i dziennikarze. Nagrody przyznawane za innowacyjność w dziedzinie projektowania i inżynierii służą uhonorowaniu najbardziej innowacyjnych produktów elektroniki użytkowej. Wyróżnienia stały się gwarantem najwyższej jakości nagradzanych urządzeń.

ASUS Padfone – innowacja w kategorii Telefonicznych Zestawów Bezprzewodowych

ASUS Padfone otrzymał nagrodę Best of Innovations w kategorii Telefonicznych Zestawów Bezprzewodowych. Ta innowacyjna platforma obsługująca najnowszą wersję systemu Android oferuje użytkownikom niezrównaną elastyczność i wydajność podczas pracy zdalnej. Smartfon Padfone posiada multidotykowy ekran oraz pozwala korzystać z poczty email i bogactwa preinstalowanych aplikacji. Do urządzenia dołączona jest stacja dokująca Padstation, która po podłączeniu z Padfonem pełni funkcję tabletu. Po połączeniu urządzeń można bez problemu przełączać tryb wyświetlania, przenosząc obraz ze smartfona na większy ekran. Zapewnia to komfortową obsługę urządzenia oraz ładowanie baterii telefonu. W wyniku połączenia Padstation uzyskuje również natychmiastowy dostęp do funkcji smartfona, łącznie z transmisją danych w standardzie 3G.

Eee Pad Transformer Prime TF201 – wyróżnienie w kategorii Osobiste Urządzenia Elektroniczne

Nowy Eee Pad Transformer Prime TF201 został wyróżniony w kategorii Osobiste Urządzenia Elektroniczne. Tablet posiada czterordzeniowy procesor NVIDIA® Tegra® 3 oraz 10.1-calowy wyświetlacz Super IPS+. Całość zamknięto w smukłej, metalicznej obudowie o grubości 8.3mm. Dzięki najnowszemu systemowi Google Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich oraz stacji dokującej z dodatkową baterią i pełną klawiaturą QWERTY Transformer jest najbardziej wydajnym tabletem na rynku.

Transformer Prime oferuje pełen wachlarz możliwości multimedialnych – obsługuje technologię audio ASUS SonicMaster oraz posiada 8-megapikselową tylna kamerka z funkcją auto-fokus i lampą błyskową LED.

Po podłączeniu do stacji dokującej tablet może pracować na baterii nawet do 18-godzin*.

ASUS na targach CES 2012

Targi CES 2012 odbywają się w Las Vegas pomiędzy 9 a 12 stycznia 2012 roku.

ASUS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.