50 GB na Box dla użytkowników Androida – Portal PR - 24PR
50 GB na Box dla użytkowników Androida

26.02.2012 Kategoria: Systemy IT, Telefony. Autor: admin

Przez miesiąc Box oferuje użytkownikom Androida 50 GB miejsca w chmurze za darmo, aby je uzyskać należy zalogować się w aplikacji usługi. Promocja będzie trwała do 23 marca 2012 r. Bonusowe 45 GB dodawane w trakcie promocji do podstawowych 5 GB jest przydzielane na stałe.

Box to usługa pozwalająca na przechowywanie i udostępnianie plików na dysku sieciowym, zintegrowana z Google Docs i umożliwiająca pracę zespołową. Jak dotąd usługa Box oferowała bezpłatnie swoim użytkownikom 5-gigabajtowy e-dysk. Wubiegłym roku w ramach akcji promocyjnej każdy, kto zalogował się do usługi z aplikacji dla systemu iOS, otrzymał za darmo 50 GB dysku dożywotnio. Obecnie trwa identyczna promocja, tym razem skierowana do posiadaczy urządzeń z Androidem.

Aplikacja została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi Android Design. W aplikacji znalazło się kilka nowości, na przykład długo oczekiwana możliwość przesyłania plików w tle i monitorowania postępu. Ponadto przy wysyłaniu plików z karty SD jest już możliwe przesyłanie wielu plików jednocześnie. Aplikacja umożliwia szybkie współdzielenie treści z innym użytkownikiem dzięki łatwemu  zapraszaniu znajomych lub współpracowników do wspólnych działań i wysyłanie im powiadomień.

Nowe możliwości zyskał również mechanizm pracy zespołowej zapewniany przez Box — aplikacja dla Androida umożliwia dodawanie komentarzy do plików, przeglądanie wątków dyskusji w komentarzach i monitorowanie aktywności.

Aplikację Box można za darmo pobrać z Android Market, wykonując następujące kroki:

1. Odwiedź Marketplace Androida i pobrać Box dla systemu Android
2. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się za nową bezpośrednio z aplikacji
3. Start. Udostępnianie i współpraca w chmurze
4. (Opcjonalne, ale zalecane) Powiedz światu jak będziesz korzystać z 50GB  (zaćwierkaj na Twitterze # Box50GB)

Box dla Androida jest już dostępny w języku francuskim, włoskim, hiszpańskim i niemieckim.  Na pozostałe wersje językowe,  w tym polską trzeba jeszcze poczekać, ale Box zapowiada, że pracuje nad kolejnymi tłumaczeniami.

Uwaga: Aby uaktywnić nową wersję Box dla systemu Android, będziesz musiał wydać zgodę na aplikacji dostęp do swoich kontaktów – używamy tylko tych danych, aby szybko odzyskać adresy e-mail do funkcji współpracownika zaprosić, i nie przechowywać żadnych informacje kontaktowe na stoiska serwerach.

Nowy wygląd i funkcje będą prezentowane na Mobile World Congress w Barcelonie na  stoisku w Google.

Więcej informacji o zmianach i promocji  na blogu Box.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.