AB z wirtualnymi desktopami w ofercie – Portal PR - 24PR
AB z wirtualnymi desktopami w ofercie

13.02.2012 Kategoria: Technologie, Wieści za spółek. Autor: admin

Spółka AB, największy w regionie dystrybutor IT, podpisała kolejną umowę dystrybucyjną w tym roku. Do oferty dołączyły wirtualne desktopy firmy NComputing.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do klienta biznesowego: administracji, szkolnictwa oraz podmiotów gospodarczych działających w międzynarodowym i mobilnym środowisku.

Na tym etapie integracji międzynarodowej oraz globalizacji w zakresie komunikacji, wirtualizacja jest przyszłością branży IT – komentuje Zbigniew Mądry, Dyrektor Handlowy i Członek Zarządu AB S.A. Pożądane miejsca pracy to takie, które będą innowacyjne i zapewnią nam komfort działania w każdych warunkach, o każdej porze i z każdego miejsca, bez ograniczeń. Nowatorskie rozwiązania dla wirtualizacji stanowisk roboczych firmy NComputing to kolejny krok w stronę naszych klientów – dodaje Zbigniew Mądry.

Kontrakt z NComputing obejmuje swoim zasięgiem Polskę i jest podpisany na czas nieokreślony.
W ramach tej umowy do oferty spółki AB zostały włączone terminale sieciowe. Te ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania do wirtualizacji desktopów podnoszą efektywność pracy i redukcję koszty komputeryzacji w polskich przedsiębiorstwach.

Wzrastająca popularność wirtualizacji sprawiła, że spółka AB postanowiła jeszcze w tym roku włączyć do swojego programu edukacyjnego realizowanego poprzez Centrum Kompetencyjne specjalistyczne szkolenia techniczne z zakresu wirtualnych desktopów.

AB S.A.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.