Acer CloudMobile z usługami w chmurze – Portal PR - 24PR
Acer CloudMobile z usługami w chmurze

14.02.2012 Kategoria: Telefony. Autor: admin

Firma Acer oficjalnie przedstawiłą nowy smartfon, nazwany Acer CloudMobile, na Mobile World Congress 2012. Urządzenie zostanie wprowadzone do sprzedaży na wszystkich rynkach w 3 kwartale 2012 roku.

Według wstępnej specyfikacji grubość telefonu nie przekroczy jednego centymetra, a nietuzinkowy projekt obudowy, nazwany w oryginale „Sleeve DNA” ma przynieść miękkie i bardzo przyjemne w dotyku materiały, oraz kontury zaokrąglone w taki sposób by urządzenie perfekcyjnie leżało w dłoni. Acer dołożył wszelkich starań aby nawet takie detale jak super cienka ramka wokół ekranu ze stali nierdzewnej, czy przyciski zmiany głośności sprawiały idealne wrażenie. Pomimo złudnej kompaktowości, telefon wyposażony będzie w ekran o wielkości 4.3 cala i rozdzielczości HD. Za płynną pracę odpowiadać będzie dwurdzeniowy procesor ARM o taktowaniu 1.5 GHz i ujawniony po raz pierwszy system Android 4.1 Ice Cream Sandwich, Dolby Digital dźwięk, 3.5G HSPA + bezprzewodowy radiowy i powinna przyjść w profilu mniej niż 10 mm grubości. .

Acer planuje uruchomić swoje usługi AcerCloud w Ameryce Północnej i Chinach początku Q2 2012. Wcześniejsza obecnośćobecności w Ameryce Północnej i Chinach będzie służyć do przeprowadzenia beta-testów, aby rozwiązać wszelkie ewentualne błędy.

żródło: DigiTimes

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.