Adrian Gamoń: ze SmartPR do Veneo – Portal PR - 24PR
Adrian Gamoń: ze SmartPR do Veneo

09.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Personalia. Autor: admin

Adrian Gamoń objął stanowisko social media directora w agencji interaktywnej Veneo. Wcześniej współpracował z krakowskim SmartPR.

Do jego zadań należeć będzie koordynowanie prac działu social media Veneo, stworzenie strategii biznesowej oraz rozbudowę zespołu specjalistów. Gamoń będzie odpowiedzialny także za pozyskiwanie kluczowych klientów agencji, tworzenie planów marketingowych oraz koordynowanie realizacji kampanii w obszarze mediów społecznościowych.

Z wykształcenia socjolog, od siedmiu lat związany z branżą marketingu oraz nowych mediów. Social media postrzega szeroko, jako całokształt społecznej aktywności użytkowników Internetu. . Jego zdaniem u podstaw Internetu leży społeczna wymiana informacji i treści, w trakcie której budowane są wzajemne relacje między użytkownikami.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.