Adv.pl (Lemon Sky) dla kolejnego brandu Pernod Ricard Polska – Portal PR - 24PR
Adv.pl (Lemon Sky) dla kolejnego brandu Pernod Ricard Polska

09.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: Genesis PR

Jameson to kolejny brand alkoholowy Pernod Ricard Polska – po Wódce Wyborowej, Absolut Vodka, winach Jacob’s Creek, Malibu i Luksusowej – w portfolio klientów Adv.pl (Lemon Sky). Agencja zajmie się obsługą marki w kanale digital. W ramach współpracy Adv.pl (Lemon Sky) przygotuje strategię obecności Jameson w mediach społecznościowych.

Agencja Adv.pl (Lemon Sky) doskonale wie, jak angażować użytkowników portali społecznościowych do dyskusji i stałej interakcji. Smakowite przepisy na drinki czy intrygujące zdjęcia oraz informacje to tylko niektóre ze sposobów na sukces w mediach społecznościowych.

Już niebawem Adv.pl (Lemon Sky) kolejny raz będzie miała okazję udowodnić, jak odnieść sukces między innymi na Facebooku. Tym razem Agencja zajmie się obsługą marki Jameson.

„Po raz kolejny postawiliśmy na Adv.pl (Lemon Sky). Jesteśmy przekonani, że kreatywność i bogate doświadczenie w realizacji projektów na rzecz brandów alkoholowych – jakie posiada agencja – zaprocentuje wzrostem popularności whiskey Jameson na polskim rynku” – mówi Dino Metaxas, Digital and Direct Marketing Manager w Pernod Ricard Polska. Marką Jameson po stronie Pernod Ricard Polska opiekuje się Marta Foryś.

Adv.pl (Lemon Sky)

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.