Agencja 24/7 PR odświeża wizerunek – Portal PR - 24PR
Agencja 24/7 PR odświeża wizerunek

21.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Rok 2011, okazał się, być szczególnym pod względem intensywnego rozwóju firmy, związanego z pozyskaniem nowych pracowników oraz Klientów. Pociągnął za sobą decyzję o zmianie siedziby agencji. Przytulny choć niestety zbyt ciasny dom na Cząstkowskiej został zastąpiony przestronnym biurem w industrialnym stylu w kompleksie biurowym przy ulicy Świętojerskiej 5/7, w sąsiedztwie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Wraz ze zmianą siedziby agencja przygotowała nową identyfikację wizualną. Lifting logo miał na celu podkreślenie nieustającego rozwoju i dążenie do perfekcji zespołu kilkudziesięciu konsultantów, pochodzących z różnych środowisk i mających różnorodne wykształcenie, których łączy pasja i chęć dokonywania pozytywnych zmian. Całkowitej przebudowie została poddana również strona internetowa agencji – www.247pr.pl. Umieściliśmy na niej więcej informacji o zespole, Klientach i ciekawych projektach z jakimi przyszło nam się zmierzyć w ostatnich latach.

Na każda zmianę patrzymy jak na wyzwanie i impuls do działania w kierunku tego co jest naszą specjalnością, komunikacji” – mówi Dorota Zmarzlak, Managing Director agencji 24/7PR.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Agencją.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.