Agencja Idealia z nowym Graphic Designerem – Portal PR - 24PR
Agencja Idealia z nowym Graphic Designerem

29.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Personalia. Autor: admin

Agencja interaktywna Idealia wzmacnia dział graficzny. W lutym do zespołu dołączyła Ewa Kotowska, obejmując stanowisko Graphic Designera.
Ewa Kotowska rozpoczęła pracę od połowy lutego br. Odpowiedzialna będzie za tworzenie projektów graficznych – zarówno na użytek Internetu, jak i offline’owych oraz optymalizację i audyt serwisów www pod kątem merytorycznym czyli dbanie o ergonomiczność interfejsów i dobrą architekturę informacji. Poza projektami realizowanymi dla klientów agencji, Ewa włączy się również w projekty wewnętrzne Idealii.

Od dnia powstania Idealii duży nacisk kładziemy na stałe podnoszenie naszych kompetencji. Pomimo dużej konkurencji na rynku sukcesywnie udaje nam się nawiązywać współpracę z nowymi klientami, dzięki czemu możemy się rozwijać, zatrudniając wartościowych pracowników – mówi Adam Biernacki, Prezes agencji Idealia.
Ewa Kotowska posiada bardzo duże doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu stron internetowych, tworzeniu animacji typu flash czy projektowaniu graficznym materiałów offline, takich jak ulotki, reklamy prasowe, roll-upy, opakowania produktów. Pracowała dla klientów z różnych branż, np. Orange, Play, Kamis, Mokate, Avon, Toyota, Gadu Gadu czy Lotto. Ewa posiada również szerokie umiejętności w zakresie profesjonalnej fotografii studyjnej i produktowej, zaawansowanej obróbki zdjęć i postprodukcji.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia Ewy do zespołu Idealii. Jej dotychczasowe doświadczenie i umiejętności są dla nas dużym wsparciem. Ewa wniosła w naszą pracę i projekty nowe spojrzenie, wiele świeżości i ciekawych pomysłów – dodaje Urszula Ptak-Małysiak, V-ce Prezes Idealii.
Pozycja Graphic Designera jest nowoutworzonym stanowiskiem w Idealii.

Idealia Sp. z o. o. – agencja interaktywna skupiająca kompetencje e-marketingowe, Web PR, web deweloperskie oraz profesjonalne doradztwo biznesowe (kreatywny consulting). Zajmuje się pozyskiwaniem dotacji unijnych w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.1 i 8.2. Celem Idealii jest wspieranie klientów w tworzeniu, rozwijaniu i umacnianiu ich biznesu w Internecie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.