Agencja More PR dla restauracji Tamka 43 – Portal PR - 24PR
Agencja More PR dla restauracji Tamka 43

29.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja More PR przedłużyła umowę o współpracę z restauracją Tamka 43. Agencja odpowiedzialna będzie za media relations, doradztwo strategiczne oraz wizerunkowe.

Tytuł najlepszej restauracji w Polsce, wyróżnienie Exclusive Places, drugie miejsce podczas Wine&Food Noble Night 2011, czy pięć gwiazdek w Rankingu Restauracji tygodnika „Polityka” – Tamka 43 to nowoczesna i bezpretensjonalna restauracja na światowym poziomie. To niezwykłe miejsce spotkań jest autorskim projektem Pawła Kwiatkowskiego – promotora i producenta koncertów oraz Roberta Trzópka – jednego z najznakomitszych polskich kucharzy. Wizytówką restauracji są innowacyjne połączenia smaków, podane w niebanalny i elegancki sposób, a wszystko to inspirowane kuchnią molekularną oraz sous vide.

MORE PR

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.