Angry Birds w kosmosie – Portal PR - 24PR
Angry Birds w kosmosie

29.02.2012 Kategoria: Gry, Rozrywka. Autor: admin

Firmy Samsung Electronics i Rovio poinformowały, że wspólnie pracują nad grą Angry Birds Space, która niebawem będzie mieć swoją światową premierę. W ramach strategicznego partnerstwa Samsung i Rovio będą wspólnie promować urządzenia mobilne Samsung oraz nową grę z serii Angry Birds.

Angry Birds przygotowują misję ratunkową – udadzą się w nowe, nieodkryte dotychczas miejsca, środowiska o niskiej grawitacji. Wyjątkową przygodę urozmaici przygotowana przez Rovio we współpracy z Samsung ekskluzywna zawartość dla użytkowników rodziny smartfonów i tabletów GALAXY.

Samsung GALAXY Note zapewnia fanom Angry Birds dużo lepsze wrażenia, niż dotychczas – jest to zasługą jasnego, dużego ekranu HD Super AMOLED o przekątnej 5,3 cala oraz dwurdzeniowego procesora 1,4 GHz, który gwarantuje niewiarygodnie szybką i płynną rozgrywkę.

Firmy Samsung i Rovio poprzednio współpracowały nad kilkoma innymi projektami. Kontynuując to owocne partnerstwo, Samsung stał się oficjalnym partnerem premiery Angry Birds Space, która jest największą dotychczas premierą Rovio.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.