Brand Voice PR z Evolve – Portal PR - 24PR
Brand Voice PR z Evolve

21.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Evolve, europejska marka, która ma w swojej ofercie wysokiej jakości sprzęt elektroniczny, wybrał agencję PR. Za działania wizerunkowe na rzecz kluczowych produktów firmy odpowiedzialne będzie Brand Voice.

Współpraca oparta zostanie przede wszystkim na działaniach z zakresu media relations w prasie i Internecie. Brand Voice, czyli submarka agencji marketingu zintegrowanego Me & My Friends S.A., zajmie się również kreowaniem wizerunku marki Evolve w mediach społecznościowych. Prowadzone działania wizerunkowe będą miały na celu przede wszystkim promocję kluczowych produktów firmy, takich jak: tunery DVB-T oraz telefony komórkowe. Z ramienia agencji za koordynację projektu odpowiada Tomasz Kwieciński.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.