Cooler Master Elite 361: Pojemna obudowa w pionie i poziomie – Portal PR - 24PR
Cooler Master Elite 361: Pojemna obudowa w pionie i poziomie

07.02.2012 Kategoria: Komputery. Autor: admin

Cooler Master, czołowy producent obudów komputerowych, systemów chłodzenia, zasilaczy, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych, prezentuje nową obudowę Mini-Tower Elite 361. Model ten wyróżnia się możliwością pionowego lub poziomego ustawienia. Został stworzony z myślą użytkownikach ceniących wszechstronność i pojemność przy zachowaniu niewielkich gabarytów.

Maksymalizacja przestrzeni

Dzięki niewielkim wymiarom i wszechstronnej konstrukcji Elite 361 doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni do pracy. Zastosowane, unikalne rozwiązania umożliwiają doskonałą cyrkulację powietrza zarówno w ustawieniu poziomym jak i pionowym. Obrotowe logo Cooler Master i cztery gumowe podkładki (do zamocowania przez użytkownika) ułatwiają korzystanie z obudowy w pozycji dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Dostęp do przednich paneli jest równie wygodny w pionie i w poziomie.

Wnętrze obudowy jest wyjątkowo pojemne, a siedem slotów dla kart rozszerzeń pozwala użytkownikowi na rozbudowę komputera. Obudowa Elite 361 jest zgodna ze standardem ATX. Ponadto umożliwia instalację do pięciu dysków twardych 3,5 cala oraz dodatkowej karty graficznej. Po demontażu koszyka na dyski twarde zyskujemy dodatkową przestrzeń pozwalającą na instalację najwydajniejszych kart graficznych, o długości sięgającej do 312 mm. Wentylator o średnicy 120mm i możliwość montażu dodatkowego chłodzenia (80-120 mm) to gwarancja skutecznego odprowadzania ciepła z wnętrza obudowy i bezpiecznej oraz stabilnej pracy całego systemu.

Więcej informacji na temat produktów Cooler Master można znaleźć na stronie: www.coolermaster.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.