Develey idzie z WALK PR – Portal PR - 24PR
Develey idzie z WALK PR

02.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Develey, znany producent delikatesowych sosów zimnych i musztard, wybrał agencję WALK PR do obsługi komunikacyjnej marek Develey, Tabasco® i Kikkoman®.
W zakres działań zleconych WALK PR wchodzi komunikacja produktowa, wewnętrzna, kryzysowa i obsługa wydarzeń specjalnych. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Develey to firma założona w Niemczech w 1845 roku, która na polskim rynku obecna jest od 1995 roku. W ostatnich latach marka zdobyła pozycję jednego z najbardziej liczących się producentów musztard i delikatesowych sosów zimnych. W Polsce obok produktów własnych oraz produkowanych dla klientów, do których należy m.in. McDonald’s, Develey zajmuje się również dystrybucją marek Kikkoman® i Tabasco®.

WALK PR jest częścią dynamicznie rozwijającej się, niezależnej, polskiej grupy marketingowej WALK. W ramach WALK funkcjonuje obecnie pięć business unitów:
WALK PR – zajmujący się komunikacją PR, WALK Social Media – prowadzący projekty społecznościowe, WALK Creative – odpowiadający za kreację ATL/BTL/Interactive, WALK Design – przygotowujący projekty z zakresu CI, packagingu oraz tworzenia nowych marek oraz WALK Events – specjalizujący się w field marketingu i eventach. www.walk.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.