DIGIB Polska z MyDeal.pl – Portal PR - 24PR
DIGIB Polska z MyDeal.pl

22.02.2012 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: Good One PR

Wchodząca na polski rynek marka DIGIB rozpoczęła współpracę z serwisem MyDeal.pl, oferując polskim Klientom zewnętrzne urządzenia do odbioru telewizji naziemnej DVB-T ze wsparciem dla sygnałów HD, w niezwykle atrakcyjnej cenie.
Obecnie Polska znajduje się w trakcie procesu cyfryzacji, czyli wyłączania tradycyjnej telewizji analogowej i przechodzenia na nowoczesną technikę nadawania cyfrowego. Popularyzacja opartej na standardzie DVB-T (Digital Video Broadcasting–Terrestrial) naziemnej telewizji cyfrowej będzie stanowić istotny zwrot technologiczny. Dzięki nowoczesnym udogodnieniom będziemy mogli odbierać większą liczbę programów w dużo lepszej jakości.

22 lutego rozpoczyna się kampania promocyjna DIGIB Polska. Firma, wraz ze swoim strategicznym partnerem, platformą www.cyfryzacja.tv, przygotowała limitowaną ofertę sprzedaży swoich flagowych odbiorników SkyHD1 i SkyHD2. Promocja dostępna jest wyłącznie na stronie www.mydeal.pl. „Jako nowoczesna firma, działająca na dynamicznym rynku e-commerce, stawiamy na oferty idące z duchem czasu” – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl – „Dzięki propozycji DIGIB Polska nasi użytkownicy będą mogli już teraz odbierać cyfrową telewizję całkowicie za darmo.” – dodaje Kaliszewski.

Seria odbiorników z linii SkyHD to multimedialne urządzenia, dzięki którym widz przeniesie się na wyższy poziom rozrywki. Zdjęcia, filmy, muzyka i inne funkcje multimedialne, wraz z odbiorem dziesiątek programów telewizyjnych w cyfrowej jakości sprawiają, że przystawki SkyHD stanowią idealne rozwiązanie dla domowej rozrywki. DIGIB Polska skupiając swoją działalność wokół nowych technologii i rozwiązań, postanowił skorzystać z równie innowacyjnych form promocji w serwisie zakupów grupowych MyDeal.pl. Maciej Lipiński, Prezes Zarządu DIGIB Polska: „Inicjując naszą działalność na rynku polskim i wspierając dostęp Polaków do cyfrowych usług, postanowiliśmy poszukać Partnera, który podobnie jak my ceni nowoczesne trendy i technologie oraz kieruje się w swoim biznesowym postępowaniu zasadą najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Jesteśmy pewni, że kampania promocyjna razem z MyDeal.pl pozwoli zwiększyć rozpoznawalność naszej marki, a dziesiątki zadowolonych klientów zdobędą atrakcyjne urządzenia w przystępnej cenie oraz zarekomendują produkty wśród swoich bliskich.”

Warto pomyśleć już teraz o przełączeniu się na bezpłatną naziemną telewizję cyfrową i skorzystać z propozycji DIGIB Polska. Jest to szansa na zakup zewnętrznych przystawek do telewizorów na promocyjnych, choć limitowanych warunkach.

Good One PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.