easyCALL.pl przygotuje platformę VoIP dla GG – Portal PR - 24PR
easyCALL.pl przygotuje platformę VoIP dla GG

01.02.2012 Kategoria: Technologie, Telekomunikacja. Autor: admin

easyCALL.pl podpisał umowę z GG Network, operatorem popularnego komunikatora. Na jej mocy użytkownicy GG będą mogli korzystać z płatnych rozmów głosowych, wykonywanych na numery polskie i zagraniczne, w oparciu o nowoczesną platformę easyCALL.pl. Bezpłatne rozmowy głosowe i video pomiędzy numerami GG rozwijane są w ramach spółki GG Network.

Rozwiązanie w zakresie płatnych usług głosowych, które będzie oferowane wspólnie z easyCALL.pl, zostanie udostępnione w przygotowywanej najnowszej wersji GG. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy komunikatora będą mogli wykonywać płatne połączenia w wysokiej jakości, a także otrzymają dostęp do wielu usług dodanych. Obejmą one m.in.: numery we wszystkich strefach w Polsce oraz możliwość ich przenoszenia, usługę fax2mail, możliwość połączenia z telefonu na numer GG (dla użytkowników niekorzystających z płatnych usług) i wiele innych usług, które będą niespodzianką.

„Nowe usługi płatnej telefonii VoIP zaoferujemy użytkownikom w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Wcześniej natomiast udostępnimy nową wersję platformy GG, już z modułem bezpłatnych rozmów głosowych, który został opracowany przez nasz zespół. Dzięki takiemu połączeniu kompetencji najnowsze wydanie GG zapewni pełnię możliwości komunikacji – tekst, głos, video, połączeń bezpłatnych, jak i płatnych nawiązywanych z numeru GG na numer telefonii stacjonarnej i komórkowej, polskiej i zagranicznej” – powiedział Tomasz Jażdżyński, Prezes Zarządu GG Network SA. – „Dzięki współpracy z easyCALL.pl zapewnimy naszym użytkownikom wysoką jakość rozmów”.

„Bardzo się cieszę z możliwości ponownej współpracy z GG. Ta umowa ma dla nas strategiczne znaczenie. Umożliwia nam dotarcie ze wspólną ofertą do 6 milionów użytkowników GG. Jest to także ważny krok w realizacji naszej strategii konsolidacji polskiego rynku VoIP. Jestem przekonany, że użytkownicy telefonii internetowej GG docenią możliwości i standard usługi połączeń głosowych, jakie zapewni im platforma easyCALL.pl” – powiedział Michał Jakubowski, Prezes Zarządu easyCALL.pl SA.

easyCALL.pl SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.