EFL wybrał nową agencję Public Relations – Portal PR - 24PR
EFL wybrał nową agencję Public Relations

10.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Europejski Fundusz Leasingowy S.A. – lider wśród firm leasingowych w Polsce – rozpoczął współpracę z agencją Marketing & Communications Consultants (M&CC). Oferta agencji została oceniona najwyżej w postępowaniu przetargowym.

M&CC będzie odpowiedzialna za doradztwo dla EFL w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz produktowej. W ramach bieżącej obsługi agencja będzie prowadziła biuro prasowe klienta, zarządzała sytuacjami kryzysowymi oraz wspierała klienta podczas wybranych wydarzeń. Dodatkowo agencja na zlecenie klienta wykona inne strategiczne projekty z obszaru komunikacji.

Ze strony klienta za współpracę z agencją odpowiadać będą Maja Lidke – doradca zarządu ds. PR oraz Marek Mazur – starszy specjalista ds. PR. Po stronie agencji realizacją działań zajmą się Małgorzata Marzewska (senior account manager) oraz Anna Polak (senior account executive).

***
Europejski Fundusz Leasingowy SA

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.