EGB Investments S.A.przedłuża umowę z Green Stream Communication S.A. – Portal PR - 24PR
EGB Investments S.A.przedłuża umowę z Green Stream Communication S.A.

16.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

EGB Investments S.A., jedna z czołowych firm świadczących usługi windykacyjne i finansowe, przedłużyła umowę z GSC S.A. Agencja odpowiada za stałą obsługę EGB Investments S.A. od początku 2011 r. Firmy rozpoczęły współpracę we wrześniu 2010 r. przy projekcie przygotowania debiutu Spółki na alternatywnym rynku Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych New Connect oraz jego obsługę medialną.

Każda spółka publiczna, bez względu na branżę, w jakiej działa, powinna dbać o przejrzystą komunikację z rynkiem” – mówi Krzysztof Matela, Prezes Zarządu EGB Investments S.A. „Budowanie dialogu z interesariuszami to proces wymagający zaangażowania i konsekwencji, ale przynoszący wymierne rezultaty. Wsparcie agencji PR, pozwala na dodatkowe zwiększenie efektywności działań w tym zakresie”- dodaje Prezes Krzysztof Matela.

Agencja odpowiedzialna jest za przygotowanie i wdrażanie strategii działań public relations oraz na bieżąco wspiera klienta w działaniach inwestor relations. Do zadań GSC S.A. należy także kreowanie wizerunku eksperckiego, promocja regionalna oraz informowanie o nowych usługach EGB Investments S.A. Umowa na obsługę została podpisana do stycznia 2013 r.

„Jest dla nas niezmiernie ważne, że EGB Investments S.A. jest zadowolona z naszych usług i obdarzyła nas dalszym zaufaniem” – mówi Monika Krajewska, Dyrektor Zarządzający GSC S.A. „Kreowanie wizerunku firmy o tak delikatnym profilu wymaga od nas profesjonalizmu i stałego podnoszenia kompetencji. Z pewnością nadal będziemy dostarczać Klientowi usługi na najwyższym poziomie”.

Osobami realizującymi projekt są Monika Krajewska i Krzysztof Miciałkiewicz.

Green Stream Communication S.A.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.