FIRST AID Communication dla Hay Group – Portal PR - 24PR
FIRST AID Communication dla Hay Group

20.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Hay Group, globalna firma doradcza, kolejny raz podjęła współpracę z agencją FIRST AID Communication w zakresie media oraz business relations.

Agencja od stycznia odpowiada za obsługę mediową wizyty w Polsce dra Daniela Golemana, światowej sławy psychologa i publicysty naukowego, autora bestselleru „Inteligencja emocjonalna”. Głównym celem przyjazdu dra Golemana jest udział w konferencji „Przywództwo przyszłości: lider czy dyktator?” organizowanej przez Hay Group. W zakres obowiązków agencji wchodzi m.in. pozyskanie i koordynacja patronów medialnych konferencji, bieżące doradztwo komunikacyjne z zakresu media relations oraz kontakt z kluczowymi klientami Hay Group.

Dr Daniel Golemam, który odwiedzi Polskę specjalnie na zaproszenie Hay Group, jest dla naszej firmy szczególnie ważnym gościem, dlatego też zależy nam, aby oprawa medialna jego wizyty była odpowiednia. Z agencją FIRST AID Communication mieliśmy przyjemność współpracować już przy wcześniejszych projektach, dlatego jesteśmy przekonani, że jej działania przełożą się na nasz wspólny sukces biznesowy – powiedziała Dorota Świecka, Szefowa Marketingu i PR na Polskę, Czechy, Węgry i Słowację, Hay Group Polska.

Za obsługę projektu odpowiadać będzie zespół pod nadzorem Marty Jechny. Za patronaty medialne odpowiedzialna jest Joanna Manarczyk.

O konferencji

Tematem konferencji „Przywództwo przyszłości: lider czy dyktator”, która odbędzie się 29 marca 2012 r. w Warszawie, są najnowsze idee i trendy z obszaru przywództwa, skutecznego zarządzania ludźmi oraz motywowania pracowników. Konferencja skierowana jest do kadry zarządzającej oraz szefów działów HR. Partnerami konferencji są Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej i Grupa Firm Doradczych Values. Patronat honorowy objęła American Chamber of Commerce in Poland.

FIRST AID Communication

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.