Flashmob Wielka Psota na Dzień Kota tym razem w Poznaniu – Portal PR - 24PR
Flashmob Wielka Psota na Dzień Kota tym razem w Poznaniu

16.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Imprezy. Autor: admin

Agencja Great Open House po raz kolejny organizuje obchody Międzynarodowego Dnia Kota. Z tej okazji 17 lutego w Poznaniu odbędzie się happening Wielka Psota na Kłębki i gra miejska Na tropie Kota FELIXa przygotowane dla marki FELIX Purina z portfolio Nestle.

W ubiegłym roku akcja Wielka Psota na Dzień Kota odbyła się równocześnie w Warszawie i Krakowie. W zorganizowanej w konwencji flashmobowej Bitwie na Kłębki, mimo siarczystego mrozu, wzięło udział kilkuset miłośników kotów i fanów dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

W tym roku zabawa odbędzie się na Starym Rynku w Poznaniu. Oprócz potyczki na kłębki włóczki na uczestników czeka gra miejska Na tropie Kota Felixa. Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody.

Działania Agencji są efektem trwającej już od roku współpracy z marketerem w ramach wprowadzenia i promocji na polskim rynku marki FELIX Purina. Do tej pory Agencja była odpowiedzialna za organizację letnich eventów z cyklu Świat Oczami Kota, działań street marketingowych – Kotobus w Twoim mieście, konkursu oraz promocji konsumenckich.

Great Open House (GOH)

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.