Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości z Personal PR – Portal PR - 24PR
Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości z Personal PR

29.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Personal PR rozpoczęła współpracę z Gdańską Fundacją Przedsiębiorczości przy organizacji cyklicznych spotkań networkingowych odbywających się w ramach międzynarodowego projektu Creative Cities. W zakresie zadań agencji są również działania media relations przeprowadzane dla tych wydarzeń.

W ramach nawiązanej współpracy agencja Personal PR będzie odpowiedzialna za przygotowanie tematów poszczególnych spotkań networkingowych. Zajmie się pozyskaniem prelegentów oraz prowadzeniem wydarzeń.

Personal PR odpowiadać będzie za prowadzenie działań komunikacyjnych związanych z wydarzeniami. – Naszym celem jest zbudowanie świadomości istnienia takich spotkań oraz ich idei wśród lokalnych przedsiębiorców. Pozyskane partnerstwa z uczelniami, organizacjami czy instytucjami oraz relacje z lokalnymi mediami mają posłużyć dotarciu z informacjami o wydarzeniach do ustalonej grupy docelowej – mówi Karolina Janik, Managing Director w Personal PR.

Celem prowadzonego przez Gdańską Fundację Przedsiębiorczości projektu Creative Cities jest stworzenie oraz systematyczny rozwój klastra branż kreatywnych na terenie Metropolii Gdańskiej. Klaster ma inicjować współpracę sektora MMSP, uczelni wyższych, administracji publicznej oraz instytucji badawczych. ─ Spotkania networkingowe mają być jedną z aktywności, którą podejmujemy w celu integracji środowiska sektora kreatywnego z przedstawicielami innych branż. Chcemy, aby były okazją do nawiązywania relacji biznesowych, wymiany doświadczeń oraz wypracowywania kontaktów, które wesprą rozwój lokalnej przedsiębiorczości – mówi Marta Tyborska z Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Specjalista ds. Rozwoju Klastra Branż Kreatywnych.

Organizacja spotkań networkingowych to jedna z aktywności, która została zaplanowana w przygotowanej przez agencję Personal PR strategii marketingowej dla klastra branż kreatywnych Metropolii Gdańskiej w ramach projektu Creative Cities.

Współpraca agencji Personal PR z Gdańską Fundacją Przedsiębiorczości przy organizacji spotkań networkingowych obejmie okres pół roku.

Agencja Personal PR

Agencja Personal PR specjalizuje się w działaniach Public Relations wykorzystujących nowoczesne kanały komunikacji. Prowadzi komunikację marek dla takich branż, jak m. in. FMCG, medycznej, farmaceutycznej, nowych technologii, usług, finansów, prawa, aplikacji mobilnych, startupów czy nieruchomości. Agencja Personal PR organizuje i prowadzi cykl szkoleń Akademia Social Media o wykorzystaniu mediów społecznościowych w biznesie oraz projekt Fast PR – usługi PR dla startupów i małych oraz średnich przedsiębiorstw. Agencja ma wieloletnie doświadczenie w działaniach PR dla korporacji oraz marek międzynarodowych i lokalnych. Do głównych działań agencji Personal PR należą: media relations, e-PR, działania w mediach społecznościowych i organizacja imprez.

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości została powołana w 2005 roku przez Miasto Gdańsk. Fundacja stanowi jedno z najistotniejszych narzędzi wsparcia dla MŚP w Gdańsku. Celem Fundacji jest popieranie rozwoju gospodarczego Miasta Gdańska, m.in. poprzez:

  • działalność edukacyjną w zakresie przedsiębiorczości,
  • wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw,
  • doradztwo prawne i gospodarcze (minimalizowanie ryzyka podejmowanej działalności gospodarczej),
  • promocję przedsiębiorczości.

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.