GIGABYTE prezentuje mysz optyczną AIRE M1 – Portal PR - 24PR
GIGABYTE prezentuje mysz optyczną AIRE M1

22.02.2012 Kategoria: Komputery, Technologie. Autor: admin

Z początkiem 2012 roku, firma GIGABYTE wprowadziła na rynek nową linię produktów peryferyjnych do komputerów – AIRE. Urządzenia dostępne w ramach tej serii charakteryzują się wysoką jakością wykonania, optymalną ergonomią oraz proekologicznym procesem produkcyjnym. Pierwszym modelem dostępnym w ramach nowej linii jest mysz optyczna AIRE M1. Produkt ten został zaprojektowany z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, najczęściej korzystających z notebooków.

Myszka AIRE M1 wyróżnia się kompaktową, wykonaną z wysokiej jakości materiałów obudową oraz specjalnie opracowanym mechanizmem zwijania kabla USB. Kolejne plusy najnowszego produktu GIGABYTE to precyzyjny układ optyczny oraz oryginalne i nowoczesne wzornictwo. Model ten dedykowany jest przede wszystkim osobom korzystającym z notebooków i netbooków.

Mimo kompaktowych gabarytów mysz zapewnia wysoki komfort pracy dzięki specjalnie wyprofilowanej obudowie oraz gumowym wstawkom po obu jej bokach. AIRE M1 to również produkt w pełni funkcjonalny oraz zapewniający wysoką precyzję pracy, za którą odpowiada układ optyczny o rozdzielczości 1000 dpi.

Podstawowe informacje:

  • Kompaktowe gabaryty – idealne dla użytkowników notebooków
  • Niewielka waga – 61 gram
  • Wytrzymały mechanizm zwijania kabla – praktyczne rozwiązanie objęte dwuletnią gwarancją
  • Ergonomiczna obudowa – nowoczesny design połączony z wysokim komfortem pracy
  • Układ optyczny o rozdzielczości 1000 dpi
  • Interfejs USB

GIGABYTE Technology Co. Ltd.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.