Good One PR dla Poprostuzdrowo.pl – Portal PR - 24PR
Good One PR dla Poprostuzdrowo.pl

14.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: Good One PR

Agencja Good One PR od lutego rozpoczęła współpracę z portalem poprostuzdrowo.pl.

W ramach współpracy agencja będzie odpowiedzialna za relacje z mediami, e-PR oraz social media. Umowa została podpisana na okres roku. Klient zgłosił się do Agencji w wyniku rekomendacji. Za projekt będzie odpowiedzialna z ramienia agencji Kinga Litwińczuk.

Poprostuzdrowo.pl to nowy portal internetowy dla osób, które cenią sobie zdrowy tryb życia oraz dla osób które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze. Przygotowane zostały interesujące aplikacje, które pomogą w skutecznej zmianie przyzwyczajeń odżywiania.

Poprostuzdrowo.pl to grono profesjonalistów w konkretnych dziedzinach (diety, zdrowy tryb życia, uroda, psychologia, zdrowy kręgosłup). Dzięki poradom ekspertów, znajdziemy rozwiązania naszych problemów i poznamy nowe ciekawe spojrzenia na zaistniałe sytuacje.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.