Good One PR z DIGIB – Portal PR - 24PR
Good One PR z DIGIB

20.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: Good One PR

Z końcem lutego 2012 agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z firmą DIGIB specjalizującą się w dystrybucji sprzętu multimedialnego, RTV oraz akcesoriów komputerowych. Spółka skupia się głównie na dostarczeniu Klientom produktów umożliwiających odbiór naziemnej telewizji cyfrowej w najwyższej jakości. Do obowiązków Good One PR będą należały kompleksowe działania PR oraz e-PR.

Obecnie DIGIB proponuje zewnętrzne urządzenia służące do odbioru telewizji naziemnej DVB-T ze wsparciem dla sygnałów HD. Dwa główne modele odbiorników to SkyHD1 i SkyHD2. Firma kieruje swoją ofertę do polskich i czeskich Klientów. Nowoczesne rozwiązania dostarczane przez nowego dystrybutora, można nabyć na platformie www.cyfryzacja.tv.

Agencja Good One PR będzie odpowiadała głównie za działania PR oraz e-PR. Umowa została podpisana na okres próbny – trzech miesięcy. Klient wcześniej nie współpracował z inną agencją public relations a pozyskany został w wyniku nawiązania relacji z agencją interaktywną BloomNet, która wykonała stronę internetową digib.pl. Za projekt będzie odpowiedzialna Marta Lau.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.