IMS rozpoczyna współpracę z Gemini Park – Portal PR - 24PR
IMS rozpoczyna współpracę z Gemini Park

17.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Marketing sensoryczny. Autor: admin

Internet Media Services S.A. (IMS) – lider polskiego rynku Marketingu Sensorycznego, rozpoczął współpracę z Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park w Bielsko-Białej. Jest to 26 Centrum Handlowe obsługiwane przez IMS w zakresie systemu Digital Signage.

Podpisanie umowy z Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park jest jednym z elementów realizacji strategii rozwoju Grupy IMS. Widzimy, że usługa Digital Signage (reklama w miejscu sprzedaży) jest coraz bardziej doceniania na rynku, o czym świadczy stale powiększające się grono naszych klientów, do którego właśnie dołączyło Gemini Park – mówi Michał Kornacki, Prezes Zarządu IMS S.A.

Inwestorem, a także developerem Galerii Gemini Park, jest Gemini Holdings, spółka działająca na polskim rynku developerskim od ponad 18 lat. Centrum Gemini Park zostało wyróżnione jako nowoczesne i wygodne miejsce zakupów oraz zostało wyróżnione nagrodą Shopping Center Forum & Awards 2010 dla Najlepszego Centrum Handlowego roku 2009. Inwestycja w Bielsko-Białej zostanie wkrótce rozbudowana.

Internet Media Services S.A. (IMS) w sposób indywidualny traktuje każdego klienta, proponując mu nieszablonowe rozwiązanie w zakresie wykorzystania możliwości narzędzi marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży.

Grupa IMS jest międzynarodowym dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu Audiomarketingu, Digital Signage oraz Aromamarketingu. Nowoczesne rozwiązania oferowane przez Grupę pozwoliły osiągnąć pozycję lidera na rynku polskim, jak również rozpocząć rozwój oferty na innych rynkach europejskich. Działając, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, w segmencie mediów i nowoczesnych technologii wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie klienta.
Obecnie Grupa IMS obsługuje ponad 87% galerii handlowych. Wśród partnerów handlowych Grupy znajdują się takie firmy jak: Tesco, Makro Cash&Carry, Real, Piotr i Paweł, Alma, Bomi, Intersport, Polomarket, Billa, Carrefour, Selgros, Pizza Hut, NG2 (CCC), Super-Pharm, Top-Secret, House, Diverse, C&A, Restauracje Sphinx.

PROFESCAPITAL Sp. z o.o.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.