IMS rozpoczyna współpracę z kolejną Galerią Handlową – Portal PR - 24PR
IMS rozpoczyna współpracę z kolejną Galerią Handlową

22.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Marketing sensoryczny. Autor: admin

Internet Media Services S.A. (IMS) – lider polskiego rynku Marketingu Sensorycznego, rozpoczyna współpracę z Galerią NoVa Park w Gorzowie Wlkp. Jest to 27 umowa podpisana przez IMS w zakresie obsługi systemu Digital Signage.
– W Galerii NoVa Park jesteśmy na etapie wdrożenia jednego z naszych prestiżowych systemów umożliwiających komunikację między nadawcą a Klientem. Obecnie prowadzimy również rozmowy z innymi galeriami handlowymi, zainteresowanymi naszymi produktami. Obraliśmy słuszny kierunek rozwoju i konsekwentnie go realizujemy, jednocześnie wyznaczając nowe trendy na rynku reklamy – mówi Michał Kornacki, Prezes Zarządu IMS S.A.
Galeria NoVa Park, jako największa inwestycja handlowo-rozrywkowa na terenie województwa lubuskiego zapewnia swoim Klientom możliwość poznania nowych marek, dotychczas nieobecnych na lokalnym rynku. Kluczowym atutem Galerii jest położenie w centralnej części miasta w sąsiedztwie Bulwaru Nadwarciańskiego. Punkt, w którym centrum handlowe zostało umiejscowione stanowi istotny element węzłów komunikacyjnych w Gorzowie Wlkp.
Internet Media Services S.A. (IMS) w sposób indywidualny traktuje każdego klienta, proponując mu nieszablonowe rozwiązanie w zakresie wykorzystania możliwości narzędzi marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży.

Grupa IMS jest międzynarodowym dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu Audiomarketingu, Digital Signage oraz Aromamarketingu. Nowoczesne rozwiązania oferowane przez Grupę pozwoliły osiągnąć pozycję lidera na rynku polskim, jak również rozpocząć rozwój oferty na innych rynkach europejskich. Działając, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, w segmencie mediów i nowoczesnych technologii wykorzystuje techniki umożliwiające kreowanie nastroju i wywieranie wpływu na zachowanie klienta.

Obecnie Grupa IMS obsługuje ponad 87% galerii handlowych. Wśród partnerów handlowych Grupy znajdują się takie firmy jak: Tesco, Makro Cash&Carry, Real, Piotr i Paweł, Alma, Bomi, Intersport, Polomarket, Billa, Carrefour, Selgros, Pizza Hut, NG2 (CCC), Super-Pharm, Top-Secret, House, Diverse, C&A, Restauracje Sphinx.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.