Jury konkursu Media Trendy 2012 – Portal PR - 24PR
Jury konkursu Media Trendy 2012

17.02.2012 Kategoria: Konkursy, media, Organizacje. Autor: admin

Komitet Organizacyjny Media Trendów powołał skład jurorski tegorocznej edycji Konkursu Media Trendy. Członkowie jury są rokrocznie powoływani na podstawie kandydatur przesyłanych przez domy mediowe i agencje reklamowe. Z uwagi na wzrastającą liczbę zgłoszeń do konkursu, jury podzielone zostało na 3 niezależne grupy jurorskie.

Pod przewodnictwem wybranego po raz pierwszy w tym roku głównego Przewodniczącego Jury, którym została Anna Lubowska, MEC Chairman, CEE, Russia and CIS, przewodniczący poszczególnych grup: Ewa Góralska, managing director PanMedia Western, Natalia Hatalska, autorka bloga hatalska.com, chief inspiration officer Universal McCann oraz Witold Jaworski, członek zarządu PZU SA i PZU Życie SA, prowadzić będą obrady tegorocznej edycji konkursu.

W składzie jurorskim znaleźli się przedstawiciele: domów mediowych, mediów, agencji kreatywnych i interaktywnych, niezależni eksperci oraz klienci.

Głosowanie przebiega w dwóch etapach. Pierwszy etap oceny odbywający się on-line, ma za zadanie wyłonić prace na short listę. Drugi etap obrad odbywa się off-line. Jurorzy spotkają się i zatwierdzą nominacje, a następnie przystąpią do głosowania na nagrody. Obrady II etapu odbędą się 29 i 30 marca br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 20 lutego. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w trakcie gali Media Trendy 23 kwietnia 2012 r.

Pełny skład jurorski tegorocznej edycji Konkursu Media Trendy na oficjalnej stronie konkursu

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.