Justyna Kowalczyk reklamuje kredyt gotówkowy w Polbanku – Portal PR - 24PR
Justyna Kowalczyk reklamuje kredyt gotówkowy w Polbanku

13.02.2012 Kategoria: Kampania, Reklama. Autor: admin

Nowy film reklamowy Polbanku z Justyną Kowalczyk można obejrzeć w telewizji od 13 lutego 2012. Tym razem najlepsza na świecie narciarka biegowa zachęca do skorzystania z kredytu gotówkowego, który umożliwia elastyczną spłatę rat i można przeznaczyć go na dowolny cel. Dodatkowo kampanii telewizyjnej towarzyszyć będą działania w prasie i na portalach internetowych.

Film przenosi nas w zimową, górską scenerię. Justyna Kowalczyk przerywa wyczerpujący trening i wsiada do kolejki linowej. Sama najlepiej potrafi ocenić własne możliwości i wie, kiedy konieczny jest odpoczynek. Tak samo klient Polbanku, który korzysta z oferty Kredytu Bezpiecznego Korzystnego, sam najlepiej potrafi ocenić, jak wysoką ratę jest w stanie spłacić w danym miesiącu. Może ją samodzielnie regulować, zmniejszając lub zwiększając jej wysokość w zależności od swoich możliwości finansowych. Podobnie zatem, jak łatwo można zjechać na dół, korzystając z górskiej kolejki linowej, tak w przypadku Kredytu Bezpiecznego Korzystnego równie łatwo można „zjechać” z wysokością raty do bezpiecznego minimum. Film informuje nas też, że Kredyt Bezpieczny Korzystny jest nie tylko elastyczny, ale można go również przeznaczyć na dowolny cel, zależnie od potrzeby klienta. Tę możliwość symbolizują w filmie różne przedmioty zawieszone na linie kolejki. Dodatkowo pierwszy 1000 zł kredytu jest oprocentowany na 0%.

– To już ósma reklama Polbanku z udziałem Justyny Kowalczyk. Tym razem porównujemy w niej elastyczność naszego kredytu gotówkowego do indywidualnego treningu sportowego, który jest dostosowany do możliwości konkretnego sportowca. Tak samo raty naszego Kredytu Bezpiecznego Korzystnego każdy klient może samodzielnie dostosować do swoich indywidualnych możliwości – mówi Katarzyna Opertowska, Kierownik Zespołu w Departamencie Marketingu w Polbank EFG S.A.
Kredyt Bezpieczny to kredyt z możliwością elastycznego regulowania wysokości rat. Można je zwiększać lub zmniejszać co miesiąc, bez konieczności informowania o tym banku, pamiętając jedynie aby spłacić kwotę minimalną wskazaną na wyciągu. Kredyt może być zaciągnięty na dowolny cel, a pierwszy 1000 zł kredytu jest nieoprocentowany. Kredyt Bezpieczny jest przyznawany bezterminowo, więc można go spłacać przez dowolny czas.
Kampania telewizyjna potrwa od 13 lutego do 31 marca 2012 r. Spot w dwóch wersjach: 15- i 30-sekundowej będzie emitowany w stacjach ogólnopolskich (TVP1, TVP2, Polsat, TVN) i tematycznych (m.in. TVN24, Polsat News, TVP Info, Polsat Sport, TVP Sport, Discovery Channel, Planete, TVN Style, TVN Turbo). Reklama pojawi się także w internecie, m.in. w portalach: Onet.pl, wp.pl, Totalmoney.pl, Comperia.pl.

Kreacje do kampanii przygotowała agencja reklamowa Addapter należąca do Corporate Profiles DDB Group, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom. Spot reklamowy można zobaczyć na kanale YouTube prowadzonym przez Polbank EFG S.A.: http://www.youtube.com/polbankefg

Media&Doradztwo Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.