Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran wygrali sobotnie odcinki specjalne w Rajdzie Lotos – Portal PR - 24PR
Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran wygrali sobotnie odcinki specjalne w Rajdzie Lotos

18.02.2012 Kategoria: Sport. Autor: admin

Kajetan Kajetanowicz i Jarek Baran nie mieli sobie dziś równych w Rajdzie Lotos. Znokautowali rywali podczas pierwszego dnia inauguracyjnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Załoga LOTOS Dynamic Rally Team w pięknym stylu wygrała wszystkie sobotnie odcinki specjalne i z ponad 2-minutową przewagą prowadzi w Rajdzie Lotos.

Kajetan Kajetanowicz: – Uwielbiam jeździć po śliskiej nawierzchni, nic na to nie poradzę. Nigdy w życiu nie wygrałem wszystkich odcinków jednego dnia. To fenomenalne uczucie. Intensywnie przygotowywaliśmy się przez całą zimę, dużo trenowałem i teraz się potwierdza to, że warto ciężko pracować, jeśli marzy się o dobrych wynikach. Trzeba jednak przyznać, że sezon nie będzie łatwy. Pierwszy w tym roku komplet punktów za dzień smakuje wyjątkowo.

Jarek Baran: – Dwa nowe odcinki są naprawdę fantastyczne, a dzisiejsze warunki wymagały maksymalnego skupienia. Samochód spisał się perfekcyjnie. Był to dla nas bez wątpienia udany dzień.

Partnerami zespołu w sezonie 2012 są: producent paliw LOTOS Dynamic oraz producent olejów LOTOS, a także STP – producent dodatków i CUBE. Corporate Release.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.