Kinga Szydzińska w COGITO – Portal PR - 24PR
Kinga Szydzińska w COGITO

28.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Kinga Szydzińska dołączyła do zespołu Centrum Kolonii i Obozów COGITO. Objęła stanowisko specjalisty ds. marketingu i PR. Jednocześnie będzie prowadzić projekty jako freelancer – m.in. dla firm z rynku internetowego.

Kinga Szydzińska do zespołu COGITO dołączyła w połowie lutego, po miesięcznym okresie próbnym. Firma zajmuje się organizacją imprez wypoczynkowych i turystycznych. Specjalizuje się w koloniach i obozach młodzieżowych. Do głównych obowiązków Szydzińskiej będzie należało opracowanie strategii marketingowej, planowanie i realizacja działań reklamowych oraz wsparcie działań społecznościowych. Jej zadaniem będzie również poprowadzenie działań PR. Obecnie, wraz z zespołem COGITO, pracuje nad kampanią reklamową, której start planowany jest na marzec. Firma na razie nie zdradza szczegółów kampanii, wiadomo jedynie, że będzie ona dotyczyć głównego obszaru działania firmy – kolonii dla najmłodszych dzieci.

Szydzińska zajmuje się marketingiem od 2001 roku. Karierę rozpoczynała w agencjach brandingowych. Później pracowała w Wydawnictwie Marketing w Praktyce. Ostatnio związana była z Grupą ZPR, w której odpowiadała za prowadzenie działań PR dla spółek internetowych m.in. IDMnet, SMI, Afilo i AdAction. Pracę na tym rynku będzie kontynuować prowadząc projekty jako freelancer.

COGITO

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.