Śląski PSPR: o zarządzaniu medialną sytuacją kryzysową – Portal PR - 24PR
Śląski PSPR: o zarządzaniu medialną sytuacją kryzysową

15.02.2012 Kategoria: Organizacje, Praktyka PR, Szkolenia. Autor: admin

Krzysztof Mejer, były szef UWAGA! TVN oraz Wojciech Gumułka, rzecznik prasowy NSZZ Solidarność będą gośćmi kolejnego, cyklicznego spotkania PSPR Oddział Śląsk. Spotkanie poświęcone będzie zarządzaniu medialną sytuacją kryzysową.

Prelegenci spotkania postarają się odpowiedzieć na pytania co zrobić, gdy do drzwi naszej instytucji pukają dziennikarze programu interwencyjnego, jak komunikować się ze związkami zawodowymi, oraz jak rozwój mediów online i social media wpłynął na taktyki i techniki zarządzania sytuacjami kryzysowymi?

Krzysztof Mejer w latach 2006 – 2010 był producentem programu UWAGA! TVN. Od 2001 roku rzecznik prasowy dwóch kolejnych wojewodów śląskich. W tym czasie zarządzał m.in. sytuacją kryzysową podczas katastrofy budynku Międzynarodowych Targów Katowickich. Obecnie rzecznik prasowy Górnośląskiego Związku Metropolitalnego.

Wojciech Gumułka jest rzecznikiem prasowym śląsko-dąbrowskiej Solidarności. Zanim został rzecznikiem „S”, dbał o medialny wizerunek Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie. Pracował także m.in. w Radiu Flash i w „Gazecie Wyborczej”.

Spotkanie odbędzie się 23 lutego, w czwartek, w katowickim hotelu Angelo o godzinie 17.30. Poprowadzi je Michał Sobiło, członek zarządu PSPR Oddział Śląsk, Client Service Director w Imago Public Relations.

Polskie Stowarzyszenie Public Relations
Oddział Śląsk

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.