Lemon Sky – zupełnie nowa jakość i podejście – Portal PR - 24PR
Lemon Sky – zupełnie nowa jakość i podejście

15.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe, Strony www. Autor: admin

Stawiają na doskonale zaplanowaną strategię i kreatywne myślenie. Łączy ich pasja do nowych technologii oraz innowacyjne podejście do komunikacji reklamowej. Tworzą rzeczy z pozoru niemożliwe, inspirują do odważnych decyzji i niestandardowych rozwiązań. Agencja Lemon Sky (dawniej Adv.pl) z Grupy ADV prezentuje nową stronę internetowąi fanpage na Facebooku

Co potrafi Lemon Sky, czyli kilka słów o nowej stronie lemonsky.pl

Nowa strona Lemon Sky to prezentacja najwyższych kompetencji agencji – strategii, kreacji i technologii. To co ją wyróżnia, to zebranie w jednym miejscu różnorodnych case studies dla kluczowych klientów agencji. Lemon Sky nie wstydzi się ujawniania danych i zdradza kulisy pracy nad projektami.

Ludzie – są na każdym kroku, to oni budują kulturę firmy, są jej motorem i wartością samą w sobie, co również widać na nowym serwisie agencji.

Misja – INSPIRING BIG IDEAS – agencja chce inspirować swoich klientów, budować wizerunek brandów w obszarze digital na najwyższym poziomie, a zmiany zaczyna właśnie od siebie.

Where the Sky is Lemon

„Przede wszystkim wierzymy w tę zmianę, jak we wszystko co robimy. Ufamy sobie jako zespół specjalistów, ekspertów. Lubimy się jako ludzie, bo wyznajemy te same wartości. Nowy serwis internetowy czy profil na facebooku to jedynie i aż symbol naszych zmian, które zachodziły w nas już od 3 lat. Digital to obszar, który ma niesamowity potencjał i zamierzamy dynamicznie brać udział w jego rozwoju nie tylko na polskim rynku” – podkreśla Magdalena Surowiec, prezes i CEO agencji Lemon Sky.

Sky is no longer the limit

Ciekawe pomysły to nie wszystko. Wyróżniamy się kompleksowym podejściem do każdego powierzonego nam zadania. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy przekonani, że dzięki kreatywnej koncepcji, innowacyjnym technologiom i szytej na miarę strategii – osiągniemy zamierzony cel. Lemon Sky to synonim spójnego działania dla brandów. Zamierzamy pełnić rolę partnera dla naszych klientów, nie podwykonawcy” – mówi Beata Turlejska-Zduńczyk, wiceprezes i Sales & Service Director w Lemon Sky.

Lemon Sky (wcześniej Adv.pl) z Grupy ADV– w ramach prowadzonego od kilku miesięcy rebrandingu – zmieniła nie tylko nazwę oraz logo, ale przede wszystkim podejście strategiczne w stosunku do komunikacji brandów on-line. Zgodnie z misją INSPIRING BIG IDEAS agencja stawia na strategię, kreację i technologię dające długotrwałe efekty, a nie jednorazowe sukcesy.

Lemon Sky (dawniej Adv.pl)

Lemon Sky jest agencją strategiczno-kreatywną, działającą w obszarze digital. Należy do Grupy ADV. Łączymy pasję do nowych technologii z innowacyjnym podejściem do komunikacji reklamowej, dostarczając swoim klientom ekscytujących rozwiązań, które zapewniają im trwały wzrost biznesu. Kieruje się misją: Inspiring Big Ideas.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.