Liderzy wybierają iPresso – Portal PR - 24PR
Liderzy wybierają iPresso

15.02.2012 Kategoria: MARKETING, Praktyka PR. Autor: admin

Co łączy Wawel, Katowice, Sosnowiec i Uniwersytet Śląski? Firmy, miasta i instytucje będące liderami w swoich kategoriach wybrały system do automatyzacji procesów marketingowych oraz wsparcia promocji i komunikacji iPresso.

iPresso to zaawansowany technologicznie, a jednocześnie przyjazny dla użytkowników system do zarządzania zintegrowanymi działaniami promocyjnymi: PR, e-marketing, direct marketing z monitoringiem i raportowaniem efektów. iPresso integruje wiele usług w ramach jednej platformy takich jaki jak m.in. zarządzanie materiałami dla mediów, system mailingowy, direct marketing, monitoring mediów, internetu i społeczności oraz rozbudowane narzędzia klasy tzw. marketing automation. iPresso posiada również narzędzia wspomagania sprzedaży do pozyskiwania potencjalnych klientów lub inwestorów.

Bardzo nas cieszy, że z możliwości iPresso korzystają najlepsze firmy i instytucje. To najlepszy dowód jakości i innowacji systemu – podkreśla Michał Wojciechowski, prezes zarządu encja.com, twórcy i dostawcy iPresso. – Pokazuje to także, że potrzeby nowoczesnych marketerów są podobne i równie wysokie w korporacjach jak również w administracji publicznej – dodaje Wojciechowski.

Liderzy, którzy w ostatnich kilku miesiącach zdecydowali się na iPresso:
Wawel S.A. – najlepsza spółka pod względem jakości produktów i usług w rankingu Giełdowa Spółka Roku 2011 wg Pulsu Biznesu.
Katowice – zostały najlepszym miastem Europy Środkowo-Wschodniej pod względem strategii przyciągania zagranicznych inwestycji bezpośrednich w rankingu Europejskie miasta i regiony przyszłości 2012/2013 (wg fDi Magazine – grupa Financial Times).
Sosnowiec – Najefektywniejszy kosztowo urząd wśród miast powiatowych w Polsce wg Tygodnika Samorządowego.
Uniwersytet Śląski – Jeden z największych Uniwersytetów w Europie Środkowej i najlepszy Uniwersytet w regionie.

encja.com sp. z o.o. to firma technologiczna dostarczająca przyjazne rozwiązania dla biznesu i administracji publicznej w postaci systemów wsparcia zarządzania i automatyzacji procesów, których rolą jest uczynienie pracy bardziej efektywną i przyjemniejszą. Firma pracuje m.in. dla Hortex, Metropolia Silesia, Aweco, Hydropure

encja.com sp. z o.o.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.