Mediovski dla portalu Globlotto – Portal PR - 24PR
Mediovski dla portalu Globlotto

22.02.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja Interaktywna Mediovski rozpoczęła współpracę z firmą Power2Success CO LTD, spółką zależną od In-Point S.A. oraz właścicielem portalu Globlotto.pl. Mediovski występuję w charakterze agencji strategicznej i kreatywnej, a pierwsze zmiany wynikające z rozpoczętej współpracy są widoczne na stronie www.globlotto.pl oraz na portalu Facebook.

Portal Globlotto to międzynarodowa platforma internetowa pozwalająca użytkownikom z całego świata na udział w największych światowych loteriach gier liczbowych. Obecnie projekt globlotto.com wchodzi na międzynarodowe rynki, do tej pory portal odwiedzili gracze z 36 krajów i 650 miast zlokalizowanych na całym świecie.
„Cieszymy się z powierzonego nam zadania i mamy nadzieję, że wyniki naszych działań przełożą się nie tylko na zadowolenie użytkowników, ale i na wzrost zasięgu działania portalu Globlotto, za którego dynamiczny rozwój trzymamy kciuki. Współpraca z zespołem odpowiedzialnym za portal pokazała nam, że jest to projekt z ogromnym potencjałem na skalę światową.” – mówi Marcin Stańczak, wiceprezes Agencji Interaktywnej Mediovski.

Mediovski (www.mediovski.pl) to agencja interaktywna, która pomaga firmom wykorzystywać Internet do budowania ich przewagi konkurencyjnej oraz tworzenia praktycznych innowacji w zakresie komunikacji, marketingu oraz zarządzania. W 2011 roku serwis internetowy Mediovski.com zdobył prestiżową nagrodę „Site of the Day” przyznawaną przez Awwwards.com agencjom z całego świata, których strony wyróżniają się doskonałym projektem graficznym, wysoką kreatywnością, użytecznością i treścią.

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.