Microsoft Dynamics CRM na urządzenia mobilne – Portal PR - 24PR
Microsoft Dynamics CRM na urządzenia mobilne

08.02.2012 Kategoria: Systemy IT. Autor: admin

Microsoft poinformował o nowej aktualizacji systemu Microsoft Dynamics CRM, która wejdzie na rynek w drugim kwartale 2012 roku. Jej podstawą jest wersja z listopada 2011 roku zawierająca rozwiązania do współpracy w wirtualnej sieci społecznościowej oraz usprawnienia dla firm korzystających z Microsoft Dynamics CRM w chmurze. Update rozwiązania umożliwi użytkownikom dostęp do jego zaawansowanych funkcjonalności za pomocą urządzeń mobilnych typu iPad, iPhone, Blackberry czy urządzeń z systemami Windows Phone 7 i Android.

–– Obecnie klienci potrzebują mieć nieograniczony dostęp do ważnych informacji biznesowych za pomocą wybranego urządzenia w dowolnym miejscu i czasie – powiedział Dennis Michalis, general manager, Microsoft Dynamics CRM. – Usprawnienia dostępne w nowej aktualizacji w połączeniu z możliwościami platformy Microsoft czynią Microsoft Dynamics CRM oczywistym wyborem dla każdego biznesu – dodaje. 

Najnowszy Microsoft Dynamics CRM został wyposażony w rozbudowane funkcje społecznościowe oraz bezpieczne i skalowalne rozwiązania globalne. Co więcej, rozwiązanie stwarza możliwość obsługi przez wiele przeglądarek i platform internetowych, w tym różne wersje przeglądarki Internet Explorer oraz Chrome, Firefox i Safari, uruchamianych na komputerze PC, Macintosh-u i czy iPadzie.

Wirtualny CRM na urządzeniu mobilnym

System Microsoft Dynamics CRM Mobile dostarczy użytkownikom znane i proste w obsłudze funkcjonalności dostępne przez wiele urządzeń mobilnych, które znacząco usprawniają pracę działów sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. Dzięki temu na przykład przedstawiciele handlowi czy pracownicy działu marketingu zyskają pełny dostęp do informacji na temat klientów i kampanii marketingowych przez 24 godziny na dobę i będą mogli spoza biura na bieżąco rozwiązywać pojawiające się problemy oraz zarządzać kampaniami.

Korzystając z technologii chmury, zaawansowanej platformy oraz mobilności rozwiązania, użytkownicy będą mogli bezpiecznie synchronizować swoje dane w trybie offline, co pozwoli im pozostawać w stałym kontakcie z klientami w każdych warunkach.
Dzięki możliwościom elastycznej platformy xRM, na której bazuje Microsoft Dynamics CRM, klienci będą również mogli łatwo uruchamiać rozszerzone aplikacje CRM dzięki bezproblemowej integracji pomiędzy Microsoft Dynamics CRM Mobile a istniejącym środowiskiem Microsoft Dynamics CRM.
Microsoft Dynamics CRM Mobile będzie dostępny w cenie wyjściowej wynoszącej 30 dolarów (USA) miesięcznie za jednego użytkownika, korzystającego maksymalnie z trzech urządzeń.

Dodatkowe usprawnienia social

Bazując na ostatniej listopadowej aktualizacji Microsoft Dynamics CRM, nowa wersja będzie zawierać jeszcze więcej możliwości działania w wirtualnej sieci. Rozbudowane i udoskonalone funkcje społecznościowe rozszerzą możliwości komunikowania się w czasie rzeczywistym, co pozwoli na jeszcze łatwiejsze zarządzanie informacjami o klientach, zapewniając efektywniejszą współpracę i większą produktywność działania.

Microsoft

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.