Moto Target PR dla Premium Arena – Portal PR - 24PR
Moto Target PR dla Premium Arena

13.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Moto Target Public Relations podpisała kontrakt na obsługę salonów Skoda Bednarek, VW Bednarek i Premium Arena.

W ramach zobowiązań kontraktowych agencja będzie się zajmowała m.in działaniami media relations, budową pozytywnego wizerunku salonów i rozwijaniem relacji z klientami w portalach społecznościowych, a także komunikacją poprzez biuletyny elektroniczne z czytelnikami zainteresowanymi planami rozwoju i ofertą wszystkich punktów sprzedaży. Firmy podpisały umowę na rok. Za obsługę nowego klienta odpowiedzialna jest grupa projektowa pod kierownictwem Michała Łuczyńskiego.

Bednarek i Premium Arena to grupa salonów samochodowych w województwie łódzkim, sprzedających marki: Skoda, Volkswagen, Volkswagen Auta Użytkowe, BMW i MINI.

Nowoczesny punkt Bednarek VW otrzymał w roku 2011 tytuł Najlepszego Salonu Samochodowego w Polsce (przyznany przez Polską Izbę Motoryzacji ). Premium Arena będzie pierwszym w Łodzi salonem, gdzie prezentowane i sprzedawane będą auta marki MINI. Firma Bednarek, obecna na rynku od 20 lat, znana jest z innowacyjności. Premium Arena to jeden z najnowocześniejszych obiektów dilerskich w polskiej sieci BMW MINI, który rozpocznie swoją działalność w marcu 2012 r.

Moto Target Public Relations

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.