Multikino Media i i3D Network stworzą sieć reklamowych podłóg interaktywnych – Portal PR - 24PR
Multikino Media i i3D Network stworzą sieć reklamowych podłóg interaktywnych

02.02.2012 Kategoria: MARKETING. Autor: admin

i3D Network i Multikino Media podjęły współpracę w zakresie sprzedaży czasu reklamowego na nośnikach nowej generacji. W ramach umowy i3D Network uruchomi w multipleksach obsługiwanych przez Multikino Media na terenie całej Polski, zarządzaną w systemie Digital Signage, sieć interaktywnych nośników reklamowych Flooid. Autorskie rozwiązania sprzętowo-technologiczne oraz softwarowe pomogą realizować jeszcze skuteczniejsze kampanie kinowe.

Sieć wdrażana przez i3D Network może stanowić nowy, sposób reklamy. Za pomocą nośników proponujemy bowiem swego rodzaju zabawę przekazem reklamowym. Reklama jest interaktywna, reklamobiorca ma więc na nią wpływ. Poruszając się, porusza obrazem, zmienia kolory, przesuwa przedmioty itd. Dzięki temu angażuje się, skupia uwagę, wyraża emocje, zapamiętuje. Nawet jeśli sam nie uczestniczy w „zabawie” to zwraca uwagę na to, że ktoś inny robi coś niestandardowego. – tłumaczy Arkadiusz Patryas z i3D.

Proponowane przez i3D Network rozwiązanie jest pierwszym tego typu w Polsce – pozwala na dynamiczne zarządzanie treścią, jak najbardziej efektywne planowanie i pomiar kampanii. Interaktywny Nośnik Reklamowy Flooid to urządzenie pozwalające na wyświetlanie obrazu na dowolnej powierzchni – podłodze, ścianie, czy chociażby interaktywnym stole – które będą reagowały na ruch przechodzących ludzi. Na urządzenie składa się projektor lub ekran wyświetlający obraz, czujnik wykrywający ruch oraz komputerowy program do interaktywnej projekcji. Ponadto dzięki zastosowanemu systemowi Digital Signage możliwe jest prowadzenie kampanii reklamowych w wielu miejscach jednocześnie i to w sposób interaktywny tzn. na bieżąco monitorując jej efekty. Systemy Digital Signage pozwalają bowiem z poziomu np. strony internetowej zmieniać treści reklamowe, czy sprawdzać reakcje odbiorców przekazów reklamowych.

Naszą przewagą konkurencyjną jest autorskie oprogramowanie i nowe rozwiązania sprzętowo technologiczne. Zastosowanie czujników laserowych w tego typu nośnikach to pomysł opracowany i wdrożony przez i3D. Dzięki własnym rozwiązaniom softwareowym oraz technologicznym możemy zaoferować Klientom lepszą jakość produktu. Udostępniamy również prosty w obsłudze i intuicyjny moduł do samodzielnego tworzenia aplikacji, dzięki czemu użytkownik w kilka minut może opracować podstawową reklamę korzystając z biblioteki efektów, lub zlecić wykonanie bardziej skomplikowanych aplikacji dowolnej agencji medialnej w technologii flash lub Unity3D. – wyjaśnia dr Marek Koźlak z i3D.

Za współpracą Multikino Media z i3D Network, poza przewagą technologiczną, przemawia także to iż w krótkim czasie interaktywne podłogi reklamowe pojawią się we wszystkich kinach sieci Multikino, tym samym reklamodawcy otrzymają niestandardowy nośnik reklamowy o dużym zasięgu.
Za sprzedaż czasu reklamowego odpowiadać będą Biuro Reklamy i3D Network oraz Multikino Media.

Firma i3D

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.