Netia wprowadziła nowe warianty mobilnego internetu – Portal PR - 24PR
Netia wprowadziła nowe warianty mobilnego internetu

09.02.2012 Kategoria: INTERNET, Telekomunikacja. Autor: admin

Netia wprowadziła nowe warianty Mobilnego Internetu. Do dotychczasowych pakietów dodano nowe z limitami do 10 i 20 GB transferu oraz przepływności do 4 Mbit/s. Wprowadzono też nową usługę dodatkową – Transfer Nocny – która pozwala na korzystanie z nielimitowanego transferu danych w godzinach 0:30 – 8:30, bez zmniejszania limitu przyznanego w ramach abonamentu.

Nowa oferta Mobilnego Internetu Netii to dwa nowe abonamenty z istotnie zwiększonymi limitami danych (10 GB i 20 GB) oraz zwiększonej do 4 Mbit/s prędkości transmisji danych. Nadal dostępne są też dotychczasowe abonamenty 2 GB i 4 GB przy prędkości ograniczonej do 1 Mbit/s (w ofercie dla klientów indywidualnych w cenie odpowiednio 34,90 i 44,90 zł z podatkiem VAT).

Miesięczny abonament za usługę z limitem danych 10 GB dla klientów indywidualnych wynosi 61,90 zł z VAT (dla klientów biznesowych 51,90 zł netto). Przy limicie danych 20 GB klienci indywidualni zapłacą 91,90 zł z VAT, a biznesowi 74,90 zł netto. Podane ceny dotyczą opcji abonamentu z eFakturą.

Ponadto, w ramach nowej oferty Mobilnego Internetu, Netia wprowadziła usługę Transfer Nocny. Pozwala ona na korzystanie z nielimitowanego transferu danych codziennie, w godzinach 0:30 – 8:30, bez zmniejszania limitu danych, jaki klient otrzymał w ramach abonamentu. Usługa ta dostępna jest tylko dla wariantów 10 i 20 GB. Miesięczna opłata za usługę wynosi 8 zł brutto.

Na potrzeby nowych opcji Internetu Mobilnego Netia wprowadziła nowy modem – Huawei E173 – który, bez dodatkowych opłat, udostępniany jest klientom na czas korzystania z usługi.

 

Netia S.A.

Podobne wpisy:

LST CAPITAL S.A. inwestuje w serwisy sportowe SFD S.A.
nazwa.pl wprowadza zmiany w ofercie hostingowej!
UPC Biznes rozszerza zasięg i umacnia pozycję rynkową

Tagi:
« »Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.