Nowy salon Artane Meble – Portal PR - 24PR
Nowy salon Artane Meble

14.02.2012 Kategoria: Handel, Wieści za spółek. Autor: abeoNET

Artane Meble już w marcu otworzy nowy salon w Warszawie. Sklep o powierzchni 1500 m2 znajduje się w Halach Targowych przy ul. Marywilskiej 44. Otwarciu będą towarzyszyły liczne promocje i specjalnie przygotowane dla klientów atrakcje.

Artane Meble oferuje duży wybór mebli gotowych oraz robionych na wymiar. W sklepach tych można również znaleźć bogaty wybór tkanin. Firma zajmuje się też usługami dodatkowymi takimi jak skracanie, wydłużanie, poszerzanie czy podwyższanie mebli. Artane jest autoryzowanym przedstawicielem między innymi takich producentów jak: Benix, Drewmix, Latzke, Halmar czy Orfeusz.

W naszej nowej lokalizacji będą dostępne wszystkie dotychczasowe produkty i usługi. Salon w halach na Marywilskiej sprawi, że klienci z tej części Warszawy będą mieli do nas bliżej niż na Okęcie. Z drugiej strony zakładamy, że niewielka odległość od dzielnic intensywnie rozwijających się – z wieloma nowymi osiedlami w budowie – pozwoli także nam na zwiększenie zasięgu działalności – mówi Artur Krasuski z Artane Meble.

W Artane można znaleźć meble najlepszych polskich producentów do salonu, sypialni, kuchni i pokoju dziecięcego. Sklepy dysponują bogatą ofertą: od sof, łóżek, przez meble modułowe do pokoju dziennego, po indywidualnie dopasowywane na wymiar zabudowy kuchenne.

Naszym klientom zawsze zapewniamy nie tylko fachową obsługę i pomoc przy wyborze mebli, ale też dogodne warunki płatności oraz jakość, którą ubezpieczamy dwuletnią gwarancją – opowiada Artur Krasuski.

Sklep meblowy Artane istnieje od 2008 roku. Pierwszy salon powstał na Okęciu i systematycznie rozbudowywał swoją ofertę. Solidne wykonanie, bogaty asortyment, trwałość, a przede wszystkim konkurencyjne ceny sprawiły że cieszy się on rosnącą popularnością. Meble sprzedawane w Artane posiadają wszelkie niezbędne atesty i spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa użytkowania.

Artane Meble w 2010 roku uzyskało tytuł Rzetelny Partner w Biznesie.

www.artane.net.pl

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.