Nowy Zarząd ZFPR wybrany – Portal PR - 24PR
Nowy Zarząd ZFPR wybrany

17.02.2012 Kategoria: Organizacje, Praktyka PR. Autor: admin

16 lutego 2012 roku odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Związku Firm Public Relations podczas którego wybrano nowe władze tej organizacji na dwuletnią kadencję.

Jedynym kandydatem ubiegającym się o stanowisko prezesa był Rafał Szymczak, dyrektor zarządzający i członek zarządu agencji Profile. Zebrani większością głosów zdecydowali o powierzeniu funkcji Prezesa Zarządu – Rafałowi Szymczakowi. Na Wiceprezesów wybrano: Joannę Delbar (prezes Telma Group Communications), Julię Kozak (dyrektor zarządzająca Fleishman-Hillard) oraz Norberta Ofmańskiego (prezes On Board Public Relations).

Członkowie poprzedniego Zarządu ZFPR: Paweł Trochimiuk – prezes, Katarzyna Przewuska, Mariusz Pleban i Sebastian Hejnowski – wiceprezesi nie kandydowali na kolejną kadencję.

W trakcie obrad ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdanie z działalności Związku w 2011 roku i na wniosek Rady ZFPR, uchwałą Walnego Zgromadzenia, jednogłośnie otrzymał absolutorium.

Walne zgromadzenie członków wybrało również trzech nowych przedstawicieli do Rady Etyki PR: Annę Krajewską (prezes NBS Communications), Anitę Zdrojewską (dyrektor w Publink) oraz Pawła Grabowskiego (dyrektor w ComPress).

Nowy Zarząd ZFPR rozpocznie pracę 21 lutego, po oficjalnym przejęciu obowiązków od ustępujących władz.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.