On Board PR dla Warsaw Fashion Film Festival – Portal PR - 24PR
On Board PR dla Warsaw Fashion Film Festival

28.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

On Board PR wspólnie z showroomem Pomada Fashion Office poprowadzi działania komunikacyjne dla Warsaw Fashion Film Festival. Agencja jest odpowiedzialna za wsparcie strategiczne wydarzenia i media relations.

Warszawa, 28 lutego 2012 r. Agencja On Board PR Ecco Network będzie odpowiedzialna za wsparcie strategiczne oraz prowadzenie media relations dla Warsaw Fashion Film Festival, którego organizatorem i pomysłodawcą jest showroom Pomada Fashion Office, obsługujący wiele marek modowych na polskim rynku.

Warsaw Fashion Film Festival odbędzie się w dniach 6-8 marca br.w warszawskim kinie Luna. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięciew Polsce, mające na celu prezentację i promocję dorobku twórców filmu modowego. W ramach wydarzenia zaplanowano m.in. dwa dni otwartych dla widzów pokazów etiud i dokumentów o modzie, premierę filmu „Political Dress”, rozstrzygnięcie konkursu etiud o tematyce modowej, a także warsztaty dla uczestników – prowadzone przez znanych przedstawicieli świata mody.

Wśród gości festiwalowych będzie można spotkać m.in. reżyserkę filmu„Political Dress” – Judytę Fibiger, projektanta Macieja Zienia, wielu stylistów, celebrytów oraz dziennikarzy związanych z branżą modową. Festiwal poprzedzi konferencja prasowa dla dziennikarzy, która odbędzie się 28 lutego.

Za realizację działań z ramienia On Board PR odpowiadaAleksandra Lau – PR Consultant w dziale Retail & Entertainment, prowadzonym przez Tomasza Lisa.

Showroom Pomada Fashion Office. Organizator i pomysłodawca WFFF, obsługujący wiele marek modowych na polskim rynku. Przedstawiciele Pomady aktywnie uczestniczą we wszystkich wydarzeniach modowychw kraju (tygodnie mody, pokazy, warsztaty). Ich ambicją jest stworzenie w ramach festiwalu wyjątkowego miejsca spotkania osób ze świata mody z ludźmi spoza branży, z widzami, stylistami – amatorami i zainspirowanie do tworzenia popularnych już w innych krajach obrazów filmowych o tematyce modowej.

On Board PR Ecco Network. Firma świadczy usługi w dziedzinie doradztwa public relations. Jest laureatem nagrody Impactor 2009 dla najbardziej podziwianej agencji PR w Polsce. Zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem dynamiki wzrostu przychodów spośród 200 największych firm PR świata (wg rankingu The Holmes Report 2006). Wspólnie z firmami PRz kilkudziesięciu krajów tworzy międzynarodową sieć ECCO Network – jednąz największych sieci firm PR na świecie. Od 2007 roku posiada własne biuro w Kijowie na Ukrainie. On Board PR jest członkiem Związku Firm Public Relations, partnerem Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, laureatem wielu nagród w międzynarodowych i polskich konkursach(IPRA GWA, Magellan, Złote Spinacze). Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie komunikacji oferując strategiczne doradztwo m.in.w obszarach: Brand Public Relations, Corporate & Financial Communications, Investor Relations, Crisis Management. On Board PR działa w ramach grupy skupiającej m.in. agencję reklamową San Markos i agencję socialmediową Think Kong .

On Board Public Relations Sp. z o.o.,

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.