pkt.pl partnerem nk.pl w działaniach social media – Portal PR - 24PR
pkt.pl partnerem nk.pl w działaniach social media

21.02.2012 Kategoria: Social media. Autor: admin

Spółka pkt.pl podpisała umowę o współpracy z serwisem społecznościowym nk.pl. Dzięki porozumieniu pkt.pl poszerzy ofertę usług promocyjno-reklamowych dla klientów z sektora MŚP, a nk.pl dotrze ze swoją ofertą do nowych branż. nk.pl to kolejny duży partner pkt.pl w zakresie komunikacji w social media.

Działania social media odgrywają coraz większą rolę w komunikacji firm z klientami. Dlatego cieszymy się, że będziemy mogli połączyć potencjał dwóch czołowych polskich firm internetowych. Dzięki współpracy pkt.pl z Naszą Klasą, nasza oferta zostanie wzbogacona o nowe, innowacyjne produkty promocyjne. Serwis NK umożliwia bowiem dostęp do rozwiązań z zakresu reklamy i promocji społecznościowej, odpowiadających potrzebom dynamicznie rozwijającego się sektora MŚP” – mówi Edwin Zasada, Kierownik Sekcji Stron Internetowych i Social Media.

Dzięki współpracy oferta pkt.pl w zakresie komunikacji social media zostanie rozszerzona m.in. o tworzenie mechanizmu grup na nk.pl. Jest to narzędzie społecznościowe, które umożliwia komunikowanie się marek i produktów z konsumentami. Wykorzystywane są do tego takie narzędzia, jak video, grafika, a także możliwość osadzania treści zewnętrznych. Dodatkowo, w ramach portalu nk.pl, specjaliści pkt.pl będą prowadzili kampanie reklamowe i promocyjne, z wykorzystaniem pozostałych, dostępnych na portalu narzędzi.

Współpraca z pkt.pl jest kolejnym krokiem na drodze rozszerzania kooperacji z naszymi partnerami biznesowymi. Dzięki niej zyskają przede wszystkim nasi obecni i przyszli klienci. Umożliwimy im jeszcze efektywniejsze korzystanie z potencjału serwisu. Poprzez współpracę z pkt.pl, z produktów NK będzie można korzystać za pośrednictwem nowych zastępów przedstawicieli handlowych. Dzięki temu przedsiębiorcy prowadzący dowolnej wielkości biznes będą mogli skorzystać z dostępu do milionów użytkowników NK. Co więcej, działania marketingowe będą mogli zlecić specjalistom, a zyskają cenny czas na prowadzenie biznesu.” – powiedział Michał Kowalczyk, Head of Business Development Department.

Umowa z nk.pl umożliwi firmom obsługiwanym przez pkt.pl skuteczne dotarcie do grupy prawie 12 milionów1 potencjalnych klientów. Spółka dotychczas realizowała społecznościowe kampanie promocyjne głównie w obrębie serwisu Facebook. Współpraca pozwoli więc przedsiębiorcom z sektora MŚP na optymalizację oraz zwiększenie zasięgu i skuteczności działań social media.

pkt.pl

1) Żródło: Hurtownia Danych NK.pl, styczeń 2012

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.