Platige Image nowym klientem InnerValue – Portal PR - 24PR
Platige Image nowym klientem InnerValue

07.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Od 1 lutego do grona klientów agencji InnerValue dołączyło notowane na rynku NewConnect studio postprodukcyjne Platige Image.

Na mocy podpisanej umowy agencja odpowiedzialna będzie za PR Korporacyjny, PR finansowy oraz relacje z przedstawicielami rynków kapitałowych. Do obowiązków agencji należeć będzie opracowanie strategii komunikacji spółki z inwestorami indywidualnymi i instytucjonalnymi, mediami finansowymi oraz doradztwo w zakresie należytego wypełniania obowiązków informacyjnych. Za projekt odpowiedzialna będzie Anastazja Pisula, Senior Account Executive. Agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Umowa została podpisana na trzy miesiące z możliwością przedłużenia.

– Nasza spółka od wielu lat wspiera wiodące firmy związane z nowymi technologiami, aż czterech naszych klientów znalazło się w zestawieniu „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2011”. Jeden z nich wygrał cały ranking. Pokazuje to, że doskonale wiemy jak wspierać komunikacyjnie rozwój najbardziej innowacyjnych firm w naszym regionie” – mówi Wojciech Iwaniuk, szef działu relacji inwestorskich InnerValue. 

Platige Image to wiodące studio postprodukcyjne w Polsce z blisko piętnastoletnim doświadczeniem na rynku reklamowym i filmowym. Od kilku lat studio jest nieustannie nagradzane za swoją działalność w kraju i za granicą. Platige Image specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D, realizacji cyfrowych efektów specjalnych oraz kompozycji obrazu na potrzeby produkcji reklamowych i fabularnych. Na swoim koncie ma kilkaset reklam, czołówek, teledysków, a także projektów specjalnych m.in. kampanii społecznych, realizacji teatralnych, oraz przedsięwzięć na zlecenie instytucji państwowych. Jedną z wiodących działalności Platige Image jest również produkcja filmów animowanych.

Studio współtworzą trzy działy: PI Commercials, PI Animation, PI VFX Film.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.