Postive Power wdraża w Czechach platformę tradingową – Portal PR - 24PR
Postive Power wdraża w Czechach platformę tradingową

05.02.2012 Kategoria: E-biznes. Autor: admin

Spółka Positive Power, specjalizująca się w kompleksowych rozwiązaniach IT, zakończyła właśnie zaawansowaną realizację dla działającego na rynku czeskim domu maklerskiego High Sky Brokers AS.

Positive Power Sp. z o.o. przygotowała wielofunkcyjną platformę tradingową oferującą dostęp do efektywnego systemu zawierania transakcji na rynkach walutowych, towarowych i giełdowych. W praktyce system stanowi alternatywę dla giełdy, to rynek funkcjonujący 24 godziny na dobę, od niedzieli do piątku. Wortal umożliwia zarówno założenie prawdziwego rachunku inwestycyjnego, jak i rachunku w wersji demo, który ma służyć celom edukacyjnym. Dzięki rozbudowanemu panelowi administracyjnemu oraz systemowi uprawnień, wortalem może indywidualnie zarządzać wielu użytkowników jednocześnie.

– Stworzenie wortalu tradingowego wymaga zbudowania zaawansowanego technologicznie systemu, konieczna jest nie tylko wiedza z zakresu IT, ale także znajomość zasad funkcjonowania rynków finansowych – mówi Anna Moucka, Project Manager w Positive Power. – Przygotowaliśmy ten projekt kompleksowo: od analizy przedwdrożeniowej i prac programistycznych, przez opracowanie koncepcji graficznej, po testy i ostatecznie wdrożenie serwisu.
System High Sky Brokers został zintegrowany z aplikacją Meta Trader 5, umożliwiającą m.in. stały dostęp do bieżących notowań i wykresów giełdowych. Główną ideą platformy jest zachęcenie użytkowników do rozpoczęcia inwestowania na rynkach finansowych. Rejestracja rachunku demo umożliwia bezpieczną naukę tej trudnej sztuki i ma jednocześnie zmobilizować użytkowników do podjęcia prawdziwych wyzwań.

High Sky Brokers zdecydowała się kontynuować współpracę z Positive Power. Obecnie spółka jest w trakcie przygotowywania kompleksowej kampanii marketingowej w sieci dla domu maklerskiego na rynku czeskim. Platforma High Sky Brokers dostępna jest pod adresem www.highsky.com.

Agencja Interaktywna Positive Power

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.