Premiera gry Soul Calibur V! – Portal PR - 24PR
Premiera gry Soul Calibur V!

03.02.2012 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech z przyjemnością informuje, że już dziś ma swoją premierę gra Soul Calibur V. Tytuł ten dostępny jest na konsolach Xbox360 oraz Playstation3.

Gra dostarczy wiele radości fanom ekscytujących pojedynków w pełnym 3D i ze wspaniałą grafiką – do walki staną nowe postacie, w tym Ezio Auditore da Firenze, bohater gier z serii Assassin’s Creed, a całość urozmaicą ciekawe tryby online i tryb tworzenia postaci. Soul Calibur V to obowiązkowa pozycja dla każdego fana dobrych gier walki.

Grę stworzyła osławiona ekipa z Project Soul. Historia Soul Calibur V rozpoczyna się 17 lat po zakończeniu poprzedniej części: tak jak wtedy tak i teraz nowi bohaterowie oraz znani już wojownicy stoczą epicki bój pomiędzy Dobrem a Złem. Historia Patroklosa, syna Sophitii Alexander, nabiera tempa, gdy okazuje się, że los jego rodziny splata się przeznaczeniem Mieczy Dusz. W Soul Calibur V po raz pierwszy doświadczymy pełnej swobody poruszania się po trójwymiarowej arenie podczas walki, w nowej, przepięknej grafice i z doskonałą animacją postaci. Łącząc wszystkie nowe elementy z tym co najlepsze w poprzednich częściach, Soul Calibur V z pewnością będzie hitem wśród bijatyk w 2012.

Grupa Cenega

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.