Ronaldo na Stadionie Narodowym i w Onet.pl – Portal PR - 24PR
Ronaldo na Stadionie Narodowym i w Onet.pl

27.02.2012 Kategoria: Reklama, Sport. Autor: admin

Cristiano Ronaldo i Jerzy Dudek na premierze filmu dokumentalnego „Castrol EDGE przedstawia – Ronaldo przetestowany do granic wytrzymałości”

Już w środę, 29 lutego, kibiców piłkarskich czekają wielkie, sportowe emocje. Na Stadionie Narodowym w Warszawie kadra Franciszka Smudy zmierzy się z reprezentacją Portugalii ze słynnym Cristiano Ronaldo w składzie. A dzień wcześniej Onet.pl zaprosi kibiców piłkarskich do obejrzenia dokumentu pt. „Castrol EDGE przedstawia: Ronaldo przetestowany do granic”. Film będzie można oglądać od rana na stronie głównej portalu Onet.pl oraz w sekcji VOD pod adresem http://euro2012.onet.pl/Ronaldo.

52-minutowy dokument to próba odpowiedzi na pytanie skąd bierze się fenomen Cristiano Ronaldo, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie. Eksperci sprawdzają umiejętności, wytrzymałość i siłę zawodnika w specjalnie skonstruowanym laboratorium, a nie – jak przyzwyczajeni są kibice – na piłkarskiej murawie. Naukowcy szukali odpowiedzi na szereg pytań, m.in. czy słynny strzał z rzutu wolnego, będący znakiem rozpoznawczym Ronaldo, generuje energię zdolną przebić szklane przeszkody? Jak piłkarz poradzi sobie w bezpośrednim starciu z doświadczonym sprinterem? Jak silna psychika, wytrzymałość i intuicja pomagają mu na boisku?

Obok Cristiano Ronaldo w filmie gościnnie wystąpił też Jerzy Dudek. Obaj sportowcy promują markę Castrol EDGE. Polski bramkarz wziął udział w jednym z testów, sprawdzających strzeleckie umiejętności Portugalczyka.

Więcej informacji o filmie można znaleźć w Strefie Kibica UEFA Euro 2012™ na www.castrolfan.pl

Havas Sports & Entertainment

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.