Router Canyon CNP-WF514N3 – podłącz się – Portal PR - 24PR




Router Canyon CNP-WF514N3 – podłącz się

15.02.2012 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: admin

Canyon, marka designerskich produktów związanych z branżą IT, urządzeń peryferyjnych do komputerów, prezentuje bezprzewodowy router CNP-WF514N3 – praktyczne urządzenie, zapewniające jednoczesny dostęp do bezprzewodowego Internetu dla kilku urządzeń, takich jak notebooki, komputery stacjonarne czy tablety.

Liczba urządzeń korzystających z Internetu ciągle rośnie, dlatego rośnie też zapotrzebowanie na efektywną dystrybucję dostępu do sieci. Oprócz tradycyjnych stacjonarnych komputerów czy mobilnych notebooków, coraz więcej osób posiada tablety, czytniki e-booków czy smartfony, wykorzystujące połączenie internetowe. Aby cieszyć się nim bez ograniczeń, czy to w warunkach domowych, czy w biurze, warto zaopatrzyć się w router. Model CNP-WF514N3 marki Canoyn zapewnia efektywną dystrybucję lokalnego Internetu między kilka urządzeń jednocześnie. Co więcej router posiada funkcję switcha wyposażonego w 4 porty, do których można bezpośrednio podłączyć dodatkowe urządzenia. Dzięki temu CNP-WF514N3 z powodzeniem obsługuje sprzęt stacjonarny, jak i przenośny, który przeznaczony jest do współpracy z siecią bezprzewodową. Router posiada funkcję serwera DHCP, w związku z czym jest wygodny i prosty w instalacji. DHCP zapewnia uzyskanie od serwera danych konfiguracyjnych, takich jak adres IP hosta czy adres IP bramy sieciowej. Ponadto wyposażony jest w opcję Wi-Fi Protected Setup (WPS), która pozwala w łatwy sposób założyć bezpieczne połączenie internetowe. Dzięki temu dostęp do sieci jest zabezpieczony przed nieuprawnionymi próbami podłączenia. CNP-WF514N3 prezentuje dyskretny czarny design i subtelnie wtapia się w każde otoczenie, a jego poręczne rozmiary umożliwiają ustawienie w dowolnym miejscu.

Canyon

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.