SMS Kredyt rozszerza współpracę z InPost – Portal PR - 24PR
SMS Kredyt rozszerza współpracę z InPost

27.02.2012 Kategoria: Wieści za spółek. Autor: ipis

SMS Kredyt Sp. z o.o., należąca do grupy SMS Kredyt Holding S.A., w dniu dzisiejszym tj. 27.02.2012 podpisała kolejną umowę z InPost Finanse Sp. z o.o., dzięki której SMS Kredyt rozszerzy sieć dystrybucji o kolejne 900 punktów sprzedaży.

SMS Kredyt Sp. z o.o. oraz InPost Finanse Sp. z o.o. wspólnie wprowadzają na rynek produkt pod marką własną InPost Finanse. Dotychczas dystrybucja produktów odbywała się za pośrednictwem listonoszy. Od dziś rozpocznie się wdrażanie sprzedaży pożyczek w dodatkowych 900 punktach obsługi klienta zlokalizowanych w 280 miastach na terenie całego kraju.

Rozszerzenie współpracy z siecią InPost jest elementem konsekwentnie realizowanej strategii przyjętej przez Spółkę, zakładającą wzrost sprzedaży poprzez rozwój sieci dystrybucji produktów SMS Kredyt. W ten sam sposób współpracujemy już z Money House, Kredytum, Fines oraz General Finance – mówi Marcin Tokarek, Prezes Zarządu SMS Kredyt Holding S.A.

InPost Finanse – niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy, działający na polskim rynku od 2007 roku -konsekwentnie umacnia swoją pozycję na rynku, działając w oparciu o strategicznie przygotowaną i zarządzaną sieć oddziałów InPost, z wykorzystaniem potencjału logistycznego i kadrowego Grupy Integer.pl.
Podpisanie nowej umowy, rozszerzającej sieć dystrybucji produktów SMS Kredyt o kolejne punkty dystrybucji InPost Finanse Sp. z o.o., w opinii Zarządu SMS Kredyt Holding S.A. powinno pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe grupy. Zgodnie z prognozą Spółka zakłada wypłatę pożyczek na poziomie 34,3 mln PLN, co pozwoli na osiągnięcie w 2012 roku przychodów na poziomie 20,8 mln PLN i zysk netto równego 8,1 mln PLN.

SMS Kredyt Holding S.A.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.