Sony Walkman B170 – Portal PR - 24PR
Sony Walkman B170

22.02.2012 Kategoria: Audio-video, Technologie. Autor: admin

Nowe, kolorowe odtwarzacze MP3 firmy Sony z serii Walkman® B170 umożliwiają autentyczne odczuwanie muzyki.
Nowe modele Walkman® z serii B ważą zaledwie 28 g, są więc tak małe i lekkie, że można je wszędzie zabierać ze sobą. W przypadku B170 małe wymiary idą w parze z doskonałą jakością dźwięku: wystarczy bowiem nacisnąć przycisk Bass Boost, by usłyszeć w słuchawkach mocny i bogaty bas. Konstruktorzy urządzenia pomyśleli także o dopasowanej kolorystycznie diodzie LED, która miga w rytm muzyki.

Już 3 minuty ładowania wystarczą, by Walkman® B170 odtwarzał muzykę prze 90 minut. Po pełnym cyklu ładowania Walkman® z serii B umożliwia słuchanie muzyki non stop przez 18 godzin1 — wystarcza więc nawet na jednodniowy wyjazd.

Odtwarzacze z serii Walkman® B są dostarczane w komplecie z masywnym, stylowo wyglądającym zaczepem, który można przypiąć do paska, torby albo ubrania.

Przesłanie do odtwarzacza ulubionych utworów nie stanowi najmniejszego problemu: wbudowane złącze USB umożliwia podłączenie urządzenia do każdego komputera z Windows2. Kopiowanie plików można wykonać metodą „przeciągnij i upuść”, nie instalując żadnych specjalnych programów. Oprócz tego możliwe jest bezpośrednie odtwarzanie nagrań z odtwarzacza podłączonego do zestawu muzycznego hi-fi lub radioodtwarzacza samochodowego3.

Technologia wyszukiwania nagrań ZAPPIN™ przeszuka całą kolekcję utworów, pozwalając wysłuchać krótkiego, charakterystycznego fragmentu każdego piosenki — bez przeglądania menu czy list odtwarzania. Podczas odsłuchu wystarczy ponownie nacisnąć przycisk ZAP, by odtworzyć utwór w całości.

Wśród dodatkowych możliwości na uwagę zasługuje wbudowany korektor dźwięku oraz funkcja dyktafonu.

Odtwarzacze MP3 Walkman® Sony z nowej serii B170 będą dostępne w wersjach z pamięcią 2 GB i 4 GB, a ich sprzedaż w Polsce rozpocznie się w połowie marca 2012 r.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.