Super-Fi rozpoczyna współpracę z Premiere Design – Portal PR - 24PR
Super-Fi rozpoczyna współpracę z Premiere Design

10.02.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja komunikacji marketingowej Super-Fi rozpoczęła współpracę w zakresie działań w social media i wsparcia komunikacji e-pr z pracownią architektury wnętrz Premiere Design.

Super-Fi Polska działa na rynku od 2009 roku specjalizując się w projektach komunikacji marketingowej opartych na innowacyjnych działaniach w internecie. Od 2010 roku wykonuje wiele projektów na zlecenie głównej centrali Agencji w Wiedniu, realizując strategie obecności w social media dla klientów austriackich. Unikatowe podejście oprarte na indywidualnej analizie potrzeb Klienta oraz kompleksowości realizowanych zadań połączyło zawodowo drogi Agencji i Premiere Design.

Premiere Design to pracownia architektury wnętrz istniejąca na rynku od 2001. Zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych klientów, aranżacją przestrzeni biurowych oraz instytucji publicznych. Z usług pracowni skorzystało wielu osób prywatnych oraz firm, takich jak Fabryka Trzciny, Allianz Polska, Murator, Polfa Warszawa czy Mercedes Benz.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.